+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Особи,які бажають займатися перевезенням пасажирів та багажу мають бути зареєстровані як суб’єкти господарювання,що надасть їм право бути учасниками господарських відносин та здійснювати господарську діяльність.

Органом ліцензування,уповноваженим на здійснення ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів є Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція). Територіальні органи Укртрансінспекції в областях,Автономній Республіці Крим,містах Києві та Севастополі здійснюють функції з підготовки документів для видачі та переоформлення ліцензій з надання послуг з перевезення пасажирів,видачі дублікатів та копій ліцензій,визнання недійсними та анулювання ліцензій і подають їх на розгляд Укртрансінспекції.

Ліцензія видається на такі види робіт:

• надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами;

• надання послуг з міжнародних перевезень пасажирів автобусами;

Ліцензія з надання послуг з міжнародних перевезень пасажирів дає право ліцензіату надавати послуги з внутрішніх перевезень пасажирів.

Документи,які подаються для отримання ліцензії:

1. Заява.

У заяві вказується:

1) найменування,місцезнаходження,банківські реквізити,ідентифікаційний код - для юридичної особи;

прізвище,ім'я,по батькові,паспортні дані (серія,номер паспорта,ким і коли виданий,місце проживання),

ідентифікаційнийномер фізичної особи - платника податків та інших обов'язкових платежів - для фізичної особи;

2) вид господарської діяльності,на провадження якого заявник має намір одержати ліцензію.

У разі наявності у заявника - юридичної особи філій,інших відокремлених підрозділів,за місцем яких буде провадитися заявлена діяльність,а у заявника - фізичної особи - підприємця місць провадження заявленої діяльності у заяві зазначається їх місцезнаходження.

2. Відомості за підписом заявника - суб'єкта господарювання (за формою,встановленою ліцензійними умовами) про:

- наявність власної або орендованої матеріально-технічної бази,необхідної для проведення технічного обслуговування і ремонту автомобільних транспортних засобів,перевірки їх технічного стану,зберігання,забезпечення проведення медичного огляду водіїв або укладення договорів про закупівлю таких послуг з поданням їх завірених копій (для автомобільних перевізників,що використовують працю найманих водіїв);

У випадку відсутності у суб'єкта господарювання власної матеріально-технічної бази,подається копія Договір про надання відповідних послуг.

- власні транспортні засоби (автобуси,) або транспортні засоби,які використовуються на інших законних підставах (для автомобільних перевізників,що мають намір надавати послуги з внутрішніх перевезень пасажирів,багажу,небезпечних вантажів),із зазначенням їх типу,марки,моделі,державного номера,повної маси (пасажиромісткості),року випуску,реквізитів реєстраційного документа;

- спеціальне обладнання легкового автомобіля,зокрема наявність розпізнавального ліхтаря,сигнальних ліхтарів,нанесені композиції з квадратів;

- досвід роботи на внутрішніх перевезеннях на договірних засадах не менш як три роки (для автомобільних перевізників,що мають намір надавати послуги з міжнародних перевезень пасажирів)

Заява про видачу ліцензії та документи,що додаються до неї,приймаються за описом,копія якого видається заявнику з відміткою про дату прийняття документів органом ліцензування та підписом відповідальної особи.

Рішення про видачу ліцензії або відмову в її видачі приймається Укртрансінспекцією у строк не пізніше 30 календарних днів з дня надходження до неї або відповідних територіальних органів заяви про видачу ліцензії та документів,що додаються до неї.

Плата за отримання ліцензії становить одну мінімальну заробітну плату,що дорівнює 1218 гривень.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014