+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Податкові пільги

Податкова пільга передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору,сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав.

Підставами для надання податкових пільг є особливості,що характеризують певну групу платників податків,вид їх діяльності,об’єкт оподаткування або характер та суспільне значення здійснюваних ними витрат.

Платник податків вправі використовувати податкову пільгу з моменту виникнення відповідних підстав для її застосування і протягом усього строку її дії.

Платник податків вправі відмовитися від використання податкової пільги чи зупинити її використання на один або декілька податкових періодів,якщо інше не передбачено цим Кодексом. Податкові пільги,не використані платником податків,не можуть бути перенесені на інші податкові періоди,зараховані в рахунок майбутніх платежів з податків та зборів або відшкодовані з бюджету.

Податкові пільги,порядок та підстави їх надання встановлюються з урахуванням вимог законодавства України про захист економічної конкуренції виключно цим Кодексом,рішеннями Верховної Ради Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування,прийнятими відповідно до цього Кодексу.

Суми податку та збору,не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг,обліковуються таким суб’єктом платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку,визначеному Кабінетом Міністрів України.

Контролюючі органи складають зведену інформацію про суми податкових пільг юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та визначають втрати доходів бюджету внаслідок надання податкових пільг.

Контролюючі органи здійснюють контроль за правильністю надання та обліку податкових пільг,а також їх цільовим використанням,за наявності законодавчого визначення напрямів використання (щодо умовних податкових пільг) та своєчасним поверненням коштів,не сплачених до бюджету внаслідок надання пільги,у разі її надання на поворотній основі. Податкові пільги,використані не за призначенням чи несвоєчасно повернуті,повертаються до відповідного бюджету з нарахуванням пені в розмірі 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України.

Податкова пільга надається шляхом:— податкового вирахування (знижки),що зменшує базу оподаткування до нарахування податку та збору;— зменшення податкового зобов’язання після нарахування податку та збору;— встановлення зниженої ставки податку та збору;— звільнення від сплати податку та збору.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014