+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Податкова вимога

У разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов’язання в установлені законодавством строки,орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку,визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

Податкова вимога може не надсилатися,якщо загальна сума податкового боргу платника податків не перевищує одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Якщо контролюючий орган,що визначив суми грошового зобов’язання платника податків,не є органом державної податкової служби,такий контролюючий орган надсилає відповідному органу державної податкової служби подання про здійснення заходів з погашення податкового боргу платника податків,а також розрахунок його розміру,на підставі якого орган державної податкової служби надсилає податкову вимогу. Форма зазначеного подання затверджується Кабінетом Міністрів України.

Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов’язання.

Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення грошового зобов’язання та права податкової застави,розмір податкового боргу,який забезпечується податковою заставою,обов’язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк,попередження про опис активів,які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави,а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу.

Податкова вимога надсилається також платникам податків,які самостійно подали податкові декларації,але не погасили суми податкових зобов’язань у встановлені цим Кодексом строки,без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.

У разі коли у платника податків,якому надіслано (вручено) податкову вимогу,сума податкового боргу збільшується,погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку,що виник після надіслання (вручення) податкової вимоги.


На главнуюК статьям

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014