+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Недоліки у 80 % договорах,які не захищають інтереси та права Підприємства,а саме:

— Не чітко передбачені права та обов’язки іншої сторони (якщо не будуть чітко прописані права та обов’язки іншої сторони,Підприємство не буде мати можливість вказати цій стороні які вона не виконала чи не належним чином виконала свої зобов’язання,що передбачені чинним Договором). — Не передбачена в більшості договорів відповідальність іншої сторони. За даними Договорів відповідальність несе лише Підприємство (у цьому випадку Договір корисний тільки для іншої сторони і він захищає лише права та інтереси цієї особи). Якщо цій стороні дещо не сподобається чи/або сторона буде не задоволена певним результатом,чи в її сторону будуть направлені претензії/позовні заяви по цьому Договору,то всю відповідальність перед цієї особою,перед третіми особами,перед державними органами будете нести Підприємство. — В договорах також не має повноти деяких пунктів. Істотні умови договору по яким його можна визнати не дійсним не завжди передбачені – це предмет Договору,ціна та строки,порядок розірвання договору,права та обов’язки сторін. На мою думку краще вказувати в Договорах поставки/купівлі-продажу ціну товару за одиницю чи/або додатково оформлювати додаток до Договору,в якому буде вказана ціна за одиницю товару та за партію поставленого товару. — Більшість договорів оформлено не належним чином,а саме не має підписів та печаток на всіх сторінках Договору (у цьому випадку перші сторінки Договору можна замінити на такі умови по яким Договір можна визнати недійсним чи/або на умови якого погіршують ваші права та інтереси та покращують права та інтереси іншої сторони).

Велике значення має для підприємства належно оформлені сторонами видаткові накладні. Якщо видаткові накладні підписуються по довіреності,то обов’язково до цієї накладної повинен бути підшитий належно оформлений оригінал цієї довіреності. В іншому випадку доказів про отримання чи передачу товару у Вас не має і ця видаткова накладна,в якій не має підпису чи/або печатки якої-небудь сторони,не має юридичної сили та вважається не дійсною.

Також важливо Підприємству проводити,підписувати та належним чином оформлювати з клієнтами Акти по проведенню взаєморозрахунків. Особливо це має значення коли ваш клієнт по Договору зобов’язаний виконати грошове зобов’язання.

Під час проведення експертизи було звернено увагу на чітке ведення всієї документації. Вся документація розподілена по каталогам,рокам,тощо та при пошуку необхідного документу не має затримок.

На підставі вище викладеного та керуючись нормами чинного законодавства,

РЕКОМЕНДУЄМО:Переукласти та підписати договори нового зразка,які були розроблені ЮРИДИЧНОЮ КОМПАНІЄЮ,в найкоротший термін. Провести інструктаж для працівників Підприємства відносно змісту та порядку укладення Договорів., .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014