+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Інертні гази

Інертні гази (рос. инертные газы,а) — хімічні елементи VIII групи періодичної системи елементів,або за новою номенклатурою IUPAC ці елементи відносяться до 18 групи.

Благородні,рідкісні гази - одноатомні гази без кольору і запаху:гелій (Не),неон (Ne),аргон (Аг),криптон (Кг),ксенон (Хе),радон (Rn),інертність яких зумовлена наявністю у атомів стійкої зовн. електронної оболонки де у He знаходиться 2 електрони,у решти інертних газів по 8.
У невеликих кількостях присутні в природних горючих газах .
Інертні гази також виникають під час ядерних процесів.
Способи та технічні засоби протипожежного захисту,що застосовуються на об'єктах
електроенергетики,а це переважно засоби водяного та пінного пожежогасіння,недостатньо ефективні,насамперед,через значні прямі та побічні збитки і матеріальні втрати від застосування цих вогнегасних речовин.
Основними вимогами до сучасних засобів пожежогасіння в закритих і напівзакритих
будівлях середнього і великого об'єму,а також підземних комунікаціях і спорудах,є
мобільність,автономність і висока інтенсивність подавання вогнегасних речовин протягом необхідного часу. Цим вимогам найбільшою мірою відповідають способи і засоби отримання інертного середовища шляхом спалювання в спеціальних установках вуглеводневого палива з подальшим охолодженням продуктів згорання водою.
Крім того,газоводяні суміші з низьким вмістом кисню (менше 10 %) можна
застосовувати не тільки для гасіння пожеж,а й для флегматизування технологічних об'ємів з газовим горючим середовищем протягом необхідного часу.
Гасіння пожеж в кабельних тунелях за допомогою інертних газів могло б бути ефективне і раціональне,оскільки процес горіння без доступу кисню швидко припиняється.

Однак,інертні гази мають порівняно з водою і повітряно-механічною піною малу теплопоглинаючу здатність. Внаслідок цього під час припинення подачі інертного газу та
відновлення нормального провітрювання в осередку нагрівання кабельного тунелю нерідко виникає рецидив процесу займання. Застосування інертних газів у стаціонарних установках пожежогасіння суттєво обмежене високою вартістю обслуговування спеціальних резервуарів для зберігання інертних газів та надійністю запірної арматури. Крім цього,деякі інертні гази,які використовувалися раніше,наприклад,ряд хладонів та фреонів заборонені до використання сучасними міжнародними конвенціями з екологічних міркувань.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014