+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Гідромонітор

Гідромонітор – апарат для створення й спрямування компактного і потужного струменя води;використовуються при гідровідбійці і розмиві гірських порід Гідромонітори широко використовуються для розробки розсипів,родов. вугілля,піщано-ґравійних буд. матеріалів,на гідророзкривних роботах,при свердловинному гідровидобутку тощо. Вперше застосований при видобутку золота на Уралі 1830 року.

Гідпромонітори поділяють:за призначенням - для відкритих і підземних гірн. робіт,свердловинного гідровидобутку і інш.;за величиною тиску напірної води - низького (до 1 МПа),середнього (1-5 МПа),високого (5-35 МПа) тиску;за величиною діаметра струменеформуючої насадки - 50-175 мм (для відкритих робіт),5-16 мм і 16-32 мм (для підземних);за витратами води - 250-3500 м3/год (для відкритих робіт),100-400 м3/год (для підзем-них);за режимом течії струменя - стаціонарні і пульсуючі;за типом управління - ручного,дистанційного напів-автоматичного,програмного і комбінованого;за способом пересування - переносні,споряджені лебідками,тракторами,гідропересувними установками,самохідні. У загальному вигляді конструкція гідромонітора складається з пат-рубка,шарнірів,стовбура і насадки. Вода за допомогою насосів по трубопроводу подається в патрубок,далі через шарніри і стовбур надходить в насадку.
Найбільше поширення отримали насадки конічні,коноїдальні,конусноциліндричні і коноїдально-циліндричні. Шарнір дозволяє,переміщуючи стовбур,змінювати напрям польоту струменя. Стовбур Г. може бути конусним,циліндричним і конусно-циліндричним. Г.,до якого подається вода з тиском до 6 МПа,використовують для підземного гідравлічного відбивання та змиву перем`ятого,вивітрілого та розпушеного вибухом вугілля або інших корисних копалин та гірських порід;з більш високим тиском - для відбивання непорушеної частини масиву різної міцності. Високопродуктивні підземні Г. призначені,головним чином,для виймання вугілля в очисних виробках,а Г.з підвищувачем тиску - для проведення підготовчих виробок.
Розмив породи на відкритих роботах здійснюється за допомогою Г. з тиском струменю води 1-2 МПа та витратами 4000 м3. Продуктивність Г. на відкритих гірн. роботах по гірн. масі досягає 500-600 м3/год,при підземному гідровидобутку вугілля - 60-70 т/год,при свердловинному гідро-видобутку 40-45 т/год.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014