+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Виконання суб’єктами охоронної діяльності ліцензійних умов

Охоронники,повинні відповідати кваліфікаційним вимогам,визначеним наказом Міністерства праці та соціальної політики України «Про затвердження Випуску 1 «Професії працівників,що є загальними для всіх видів економічної діяльності» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників».

Відповідно до роз'яснення Міністерства освіти та науки України особам,які завершили курс професійно-технічного навчання за програмами курсової чи індивідуальної підготовки,підвищення кваліфікації за професіями "Охоронник","Охоронець" і успішно пройшли кваліфікаційну атестацію,видається свідоцтво встановленого зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації. Зразок свідоцтва та додаток до нього затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 12.11.1997 № 1260 "Про документі,про освіту та вчені звання"
Оскільки вищезазначені професії включені до Національного класифікатора України ДК 003:2005 "Класифікатор професій",то відповідно до пункту 4 Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг,затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2007 № 1019,діяльність,пов'язана з підготовкою та підвищенням кваліфікації за професіями "Охоронник" та "Охоронець" підлягає ліцензуванню.
За вказаних обставин окремо взятий суб'єкт охоронної діяльності,у якого відсутня відповідна ліцензія,не має права надавати освітні послуги у сфері професійно-технічної освіти. При цьому суб'єкти господарювання мають розпочинати діяльність з надання освітніх послуг з професійно-технічного навчання та підвищенням кваліфікації за професіями "Охоронник","Охоронець" після отримання ліцензій для провадження діяльності з надання освітніх послуг.
Відповідно до спільного наказу Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства освіти України від 31.12.1998 № 201/469 "Про Положення про порядок кваліфікаційної атестації та присвоєння кваліфікації особам,які здобувають професійно-технічну освіту",зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01.03.1999 за № 124/3417,свідоцтво встановленого зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації видається за рішенням державної кваліфікаційної комісії,яка створюється у навчальному закладі для проведення державних кваліфікаційних іспитів.
Склад державної кваліфікаційної комісії та зміни до нього затверджуються наказом керівника навчального закладу,що здійснює підготовку кваліфікованих робітників,за погодженням з відповідним регіональним органом управління професійно-технічною освітою.
2. Згідно з Ліцензійними умовами суб'єкт охоронної діяльності повинен забезпечити наявність у персоналу охорони під час виконання заходів охорони посвідчення,що підписується та скріплюється печаткою суб'єкта охоронної діяльності,в якому зазначається прізвище,ім'я,по батькові особи,що належить до персоналу охорони,рівень її кваліфікації та дані про документ,на підставі якого воно отримане,дата видачі та термін дії посвідчення.
Документом,на підставі якого видається посвідчення є свідоцтво встановленого зразка про присвоєння (підвищення) робітничої кваліфікації.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014