+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ВОДОПРОВІД ТА КАНАЛІЗАЦІЯ. ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА МОНТАЖ ВОДОПРОВОДУ ТА КАНАЛІЗАЦІЇ! ЩО ТАКЕ ВОДОПРОВІД І КАНАЛІЗАЦІЯ?

Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» надають послуги з отримання будівельної ліцензії,в тому числі на монтаж водопроводу та каналізації.

Водопровід – це перш за все система яка складається з труб та вентилів за допомогою яких вода подається до об’єкту з центрального магістрального водопроводу для користування. Каналізація - це також система труб,за допомогою яких стічні води виводяться з будинку та направляються до каналізації ( каналізаційних колодязів) які розташовані за межами вашого будинку.

Для монтажу водопроводу та каналізації на території України потрібно отримати ліцензію (відповідно до класифікатору Переліку робіт провадження господарської діяльності у будівництві,пов’язаної із створенням об’єктів архітектури відповідно 5.00.00 МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ,5.01.01 Водопроводу та каналізації. Відповідно до нормативних документів ГОСТ 3262-75 пункт 1.1,1.3,2.7.-2.9 труби повинні бути належної якості - сертифіковані.

Монтаж водопроводу (каналізації) виконується майстрами сантехніками (ЖЕКа),або вмільцями яким набридло працювати на державні установи (в таких структурах як,ЖЕК та йому подібним). Також ця послуга використовується спеціально створеними підприємствами з укладання водопроводу та каналізації. Слід зазначити що водопровід існує двох типів:

Внутрішній – водопровід який розташований під землею та підключений до центральної системи водопостачання.

Зовнішній – водопровід який розташований на поверхні (який входить до будинків) за допомогою якого відбувається кінцевий результат подачі води до господаря.

Монтаж виконується при дотриманні Державно будівельних норм (далі ДБН). Для внутрішнього трубопроводу використовують зазвичай ДБН Д.2.2-16-99. (трубопровід внутрішній). В якому відображено технічну частину,правила обчислення обсягів робіт,коефіцієнти до ресурсних елементних кошторисних норм,трубопроводи з чавунних напірних розтрубних труб,трубопроводи з чавунних каналізаційних труб,прокладання по стінах будинків та каналах трубопроводів з чавунних каналізаційних труб,трубопроводи з сталевих водогазопровідних труб,прокладка трубопроводів водопостачання із сталевих водогазопровідних оцинкованих труб,прокладання трубопроводів газопостачання із сталевих водогазопровідних не оцинкованих труб,трубопроводи з сталевих безшовних і зварних труб,трубопроводи з сталевих безшовних і зварних труб,прокладання трубопроводів обв'язки котлів,водонагрівачів і насосів із сталевих безшовних і електрозварних труб,установка фланцевих з'єднань на сталевих трубопроводах,трубопроводи з пластмасових труб,прокладання трубопроводів водопостачання з напірних пластмасових труб,Арматура трубопровідна фланцева. Установка вентилів,засувок,затворів,клапанів зворотних,кранів прохідних на трубопроводах з чавунних напірних фланцевих труб,установка клапанів запобіжних,установка клапанів прийомних,установка клапанів редукційних пружинних,Крани пожежні і поливальні,вирви водостічні і зливні,водомірні вузли і водоміри [лічильники],врізання в діючі внутрішні мережі,гідравлічне випробування трубопроводів,закладення сальників. Для водопроводу і каналізації - внутрішніх пристроїв ДБН Д.2.2-17-99 до якої входять:Технічна частина,правила обчислення обсягів робіт,ванни,умивальники,біде,піддони душові,трапи,рушникосушки,змішувачі,туалетна гарнітура,унітази,чаші підлогові,сливи лікарняні,пісуари,мийки і раковини,фонтанчики питні,баки металеві для води,нагрівачі індивідуальні,колонки для ванн,кип'ятильники. ДБН В.2.5-22- 2002.

Відповідно до чинного законодавства недотримання ліцензійних умов на території України або виконання певних видів робіт,що потребують ліцензування підлягають відповідальності зокрема:

Ст..202. КК України передбачає:Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю. Здійснення без державної реєстрації,як суб'єкта підприємницької діяльності,що містить ознаки підприємницької та яка підлягає ліцензуванню,або здійснення без одержання ліцензії видів господарської діяльності,що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства,чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування,якщо це було пов'язано з отриманням доходу у великих розмірах,- карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на той самий строк.

Також всі договори які підписані з надання послуг монтажу водопроводу та каналізації вважаються недійсними,що може потягнути за собою судові процеси,накладання арешту на розрахункові рахунки,відшкодування збитків в тому числі моральної шкоди (якщо сторона доведе факт її присутності). Також деякі випадки можна кваліфікувати,як шахрайство,за що більш обтяжуюче покарання,- наприклад Стаття 222 Кримінального кодексу України. Шахрайство з фінансовими ресурсами.

Надання громадянином-підприємцем або засновником чи власником суб'єкта господарської діяльності,а також службовою особою суб'єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації органам державної влади,органам влади Автономної Республіки Крим чи органам місцевого самоврядування,банкам або іншим кредиторам з метою одержання субсидій,субвенцій,дотацій,кредитів чи пільг щодо податків у разі відсутності ознак злочину проти власності - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років,з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Ті самі дії,якщо вони вчинені повторно або завдали великої матеріальної шкоди,- караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо виникнуть нещасні випадки під час виконання будівельних робіт,тоді наслідки можна кваліфікувати згідно ст. 367 ККУ. Службова недбалість. (КК України)

Службова недбалість,тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них,що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам,свободам та інтересам окремих громадян,або державним чи громадським інтересам,або інтересам окремих юридичних осіб,- карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на строк до трьох років,з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Те саме діяння,якщо воно спричинило тяжкі наслідки,- карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Також за не сертифіковану продукцію (якщо вона виготовлялась монтажником) передбачена відповідальність в КК України ст. 227 (Випуск або реалізація недоброякісної продукції),в КУпАП ст..170-1 (випуск,реалізація продукції (товарів) без сертифіката відповідності).

Ліцензування також передбачає Охорону праці - систему наук,яка спрямована на збереження життя,здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності,інструктаж,розробка інструкцій для виконання тих чи інших робіт. Ліцензування потребує наявність спеціалістів в штаті,що свідчить про їх професіоналізм і викликає повагу з боку споживачів.

Отримання ліцензії досить складна процедура починаючи з підготовки документів,вичерпний перелік яких Ви можете отримати з консультації наших спеціалістів,проходження виїзної експертної перевірки (допомога в пошуку експертної організації яка надає висновок),подання заявки на отримання ліцензії;наші Юристи заощадять ваш час і зроблять це за Вас,закінчуючи проходженням комісії архітектурно-будівельної інспекції. Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» допоможе Вам на будь якій стадії,а також в отриманні дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою,розробці інструкцій з правил безпеки на виробництві .

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014