+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ,ЗВ’ЯЗКУ,СИГНАЛІЗАЦІЇ,РАДІО,ТЕЛЕБАЧЕННЯ,ІНФОРМАЦІЙНИХ МЕРЕЖ.

АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ З ОТРИМАННЯМ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ В КИЄВІ НА ВИКОНАННЯ РОБІТ ПОВ’ЯЗАНИХ З МОНТАЖЕМ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ,ЗВ’ЯЗКУ,СИГНАЛІЗАЦІЇ,РАДІО,ІНФОРМАЦІЙНИХ МЕРЕЖ.

Зв'язок – спосіб передачі інформації на певну відстань за допомогою телекомунікації,що здійснюється радіо або електричними сигналами.

СИГНАЛІЗАЦІЯ – система пристроїв та спосіб попередження оточуючого населення (або певні органи спеціального реагування) про порушення прав власності,небезпеку або надзвичайну ситуацію за допомогою якої миттєво передається службам порятунку,що дозволяє мінімізувати майнові втрати,розкриття злочинів по гарячим слідам та уникнути жертв. Системи сигналізації призначені для контролю безпеки за об'єктом(об’єктами),в той період коли відсутні власники,а в окремих випадках і під час їх присутності. Найбільш поширені сигналізації – це охоронна (що забезпечить захист від несанкціонованого доступу до Вашого приміщення) та пожежна (яка забезпечить збереження вашого майна,життя та здоров’я власників\працівників).

Телебачення - виробництво аудіовізуальних програм та передач,комплектування придбаних аудіовізуальних програм та передач і їх поширення незалежно від технічних засобів розповсюдження.

Інформаційні мережі — це основа підготовки яка служить у сфері проектування мереж для передачі великою швидкістю,великих потоків інформації,що забезпечує високу якість передачі даних.

Інформаційна мережа — це підключення багатьох різних комп’ютерів,до каналів,по яким відбувається передача даних,з метою отримання чи обробки необхідної інформації у потрібному режимі.

В період наукового прогресу досить розповсюджене надання послуг саме з монтажу сигналізації,цифрового телебачення,інформаційних мереж. В розквіті мережі Інтернет з’являються нові постачальники доступу до всесвітньої павутини,та до телебачення всього світу,з пропозиціями досить високої якості. Але ця якість може виявити сумніви з боку споживачів цієї послуги,все із за того,що наше населення потребує якісних послуг,- вид діяльності,який вимагає ліцензії. Щоб зберегти підприємство від подібних думок з боку споживачів,наші спеціалісти допоможуть Вашому підприємству мати законодавчо передбачений пакет документів.

Для монтажу інженерних мереж,зв’язку,сигналізації,радіо,телебачення,інформаційних мереж,- потрібно отримати ліцензію (відповідно до закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та класифікатору Перелік робіт провадження господарської діяльності у будівництві,пов’язаної із створенням об’єктів архітектури - 5.00.00 МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ,5.01.09 Зв’язку,сигналізації,радіо,телебачення,інформаційних. Відповідно до нормативних документів обладнання підлягає обов’язковій сертифікації. ( відповідно до ДСТУ ІЕС 60839-1-3-2001,ДСТУ ІЕС 60839-5-1-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-2-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-4-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-5-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-6-2003,ГОСТ 12.1.004-91,ГОСТ 12.2.007.0-75,ГОСТ 12997-84,ГОСТ 23511-79,ГОСТ 26342-84,ГОСТ 27990-88,ГОСТ 29191-91,ГОСТ 30338-95,ГОСТ 30429-96,ДСТУ ІЕС 60839-1-3-2001,ДСТУ ІЕС 60839-5-1-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-2-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-4-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-5-2003,ДСТУ ІЕС 60839-5-6-2003,ГОСТ 12.1.004-91,ГОСТ 12.2.007.0-75,ГОСТ 12997-84,ГОСТ 23511-79,р. 1,ГОСТ 26342-84,ГОСТ 27990-88,ГОСТ 29191-91,ГОСТ 30338-95,ГОСТ 30429-96,

При монтажі інженерних мереж,зв’язку,сигналізації,радіо,телебачення,інформаційних мереж,потрібно керуватися Державно будівельними нормами (далі ДБН). ДБН Д.2.3-10-99 Обладнання зв’язку,ДБН Д.2.2-34-99 Споруди зв'язку,радіомовлення і телебачення – Технічна частина споруди зв'язку,правила обчислення обсягів робіт,коефіцієнти до ресурсних елементних кошторисних норм,споруди провідного зв'язку,радіомовлення та телебачення,споруди зв'язку,радіомовлення та телебачення,опори сталеві антенних пристроїв на дахах будівель. ДБН Д.2.2-32-99 Обладнання підприємств електронної промисловості та промисловості засобів зв’язку,технічна частина,устаткування підприємств електронної промисловості,вакуумне обладнання,термічне устаткування,зварювальне обладнання,обладнання для механічної обробки,обладнання скляного та керамічного виробництва,обладнання хімічних процесів,обладнання складальне,обладнання складальне,устаткування підприємств промисловості засобів зв'язку,обладнання заготівельне,обладнання для виготовлення друкованих плат,обладнання для виготовлення магнітопроводів і хвилеводів,Обладнання для сортування,контролю,складання,тренування,механічних і кліматичних випробувань.). ДБН Д.2.3-20-99. Обладнання сигналізації,централізації та блокування на залізничному транспорті. Технічна частина,обладнання сигналізації,централізації і блокування на залізницях,механізація,автоматизація сортувальних гірок і пневматична пошта,пристрої електроживлення та кабельні,електрожезлової системи,маршрутно-контрольні пристрої і напівавтоматичні блокування)

Відповідно до чинного законодавства недотримання ліцензійних умов або виконання певних видів робіт,що потребують ліцензування підлягають відповідальності зокрема ст. 202 КК України.

Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю. Здійснення без державної реєстрації,як суб'єкта підприємницької діяльності,що містить ознаки підприємницької та яка підлягає ліцензуванню,або здійснення без одержання ліцензії видів господарської діяльності,що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства,чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування,якщо це було пов'язано з отриманням доходу у великих розмірах,- карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на той самий строк. В деяких випадках може застосовуватись - Стаття 222.

Шахрайство з фінансовими ресурсами Надання громадянином-підприємцем або засновником чи власником суб'єкта господарської діяльності,а також службовою особою суб'єкта господарської діяльності завідомо неправдивої інформації органам державної влади,органам влади Автономної Республіки Крим чи органам місцевого самоврядування,банкам або іншим кредиторам з метою одержання субсидій,субвенцій,дотацій,кредитів чи пільг щодо податків у разі відсутності ознак злочину проти власності - карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років,з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Ті самі дії,якщо вони вчинені повторно або завдали великої матеріальної шкоди,- караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Якщо виникнуть нещасні випадки під роботи,якщо немає ліцензії (або без певного дозволу) можна кваліфікувати,як Стаття 367. Службова недбалість. (КК України)

Службова недбалість,тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них,що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам,свободам та інтересам окремих громадян,або державним чи громадським інтересам,або інтересам окремих юридичних осіб,- карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на строк до трьох років,з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Те саме діяння,якщо воно спричинило тяжкі наслідки,- карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Також за використання не сертифікованої продукції (якщо вона виготовлялась монтажником) передбачена відповідальність в КК України ст. 227 (Випуск або реалізація недоброякісної продукції),в КУпАП ст..170-1 (випуск,реалізація продукції (товарів) без сертифіката відповідності).

Також всі трудові відносини(та договори) які підписані з надання послуг Зв’язку,сигналізації,радіо,телебачення та інформаційних мереж вважаються недійсними,що може потягнути за собою судові процеси,накладання арешту на розрахункові рахунки,відшкодування збитків в тому числі моральної шкоди (якщо сторона доведе факт її присутності). Виникне ситуація де прийдеться спілкуватися з незадоволеними клієнтами(замовниками) Органами внутрішніх справ,податковою,Держгірпромнаглядом. Всім відомо,що монтаж інформаційних мереж телебачення,досить небезпечна процедура,зокрема часто використовують прилади такі як супутникові тарілки,що потребують зовнішнього або монтажу на дахах будинків. Також при монтажу інформаційних мереж,що об’єднують користувачів,через так названі «воздушки» які з’єднуються повітрям через дахи будинків. Робітники повинні використовувати страховку та всі свої навички,щоб уникнути нещасних випадків.

Ліцензування також передбачає Охорону праці - систему наук,які спрямовані на збереження життя,здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності,інструктаж,розробка інструкцій для виконання тих чи інших робіт. Ліцензування потребує наявність спеціалістів в штаті,що свідчить про їх професіоналізм і викликає повагу з боку споживачів. Під час монтажу інженерних мереж,зв’язку,сигналізації,радіо,інформаційних мереж якщо виконуються роботи з підвищеною небезпекою встановлені Держгірпромнаглядом України потрібно в обов’язковому порядку отримати дозвіл. Юристи адвокатської компанії «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» проконсультують та допоможуть в вирішенні цього питання.

Отримання ліцензії досить складна процедура починаючи з підготовки документів,вичерпний перелік яких Ви можете отримати з консультації наших спеціалістів,проходження виїзної експертної перевірки (допомога в пошуку експертної організації яка надає висновок),подання заявки на отримання ліцензії;наші Юристи заощадять ваш час і зроблять це за Вас,закінчуючи проходженням комісії архітектурно-будівельної інспекції. Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» допоможе Вам на будь якій стадії,а також в отриманні дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою,розробці інструкцій з правил безпеки на виробництві. _________________________________________________________________________ 1.zakon.rada.gov.ua Закон України "Про телебачення і радіомовлення"

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014