+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ОТРИМАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ В КИЄВІ! АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» ПРОПОНУЄ ПОСЛУГИ З ОТРИМАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ЛІЦЕНЗІЇ ВКЛЮЧАЮЧИ ГЕНПІДРЯД.

Законом України про «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» визначаються види господарської діяльності,що підлягають ліцензуванню,порядок їх ліцензування,встановлює державний контроль у сфері ліцензування,відповідальність суб'єктів господарювання та органів ліцензування за порушення законодавства у сфері ліцензування.

ГЕНПІДРЯД – це комплекс професійних рішень які здійснюються для планування будівництва,виконання цих робіт та їх контролюванню висококваліфікованими працівниками,та залученням високопрофесійних робітників,поставок сертифікованих,матеріалів. Також це керування всіма процесами які виконуються на будівельному майданчику,зосередженні в окремих суб’єктах.

Генідряд розділяється на 2-х види:— Генпідряд у будівництві - відповідальність за хід,бюджет і результати будівництва в умовах готового проекту та при наявності особи,яка виконує функції замовника. — Генпідряд в проектуванні - участь в розробці техніко-економічного обґрунтування (ТЕО),розробка завдання на проектування (відповідальність за проектування,узгодження,отримання дозволів).

До генпідряду у будівництві можуть відноситись такі роботи:Види будівельних та монтажних робіт:- роботи з каменем - кладка цегли - монтаж металевих конструкцій - фундаментні та штукатурні роботи

Види ремонтних робіт:- гіпсокартонні роботи - плиточні роботи - поклейка обоїв - роботи з сантехнікою - укладання підлог та інше

Генеральний підрядник виконує загально-будівельні роботи,як правило до них входять:земельні,будівництво фундаменту,спорудження стін будинків та дахів,внутрішні роботи та ін. роботи які бере на себе генпідрядник. Для інших робіт,які не можуть бути виконані або на думку генпідрядника будуть виконані професійніше,залучаються субпідрядники,робота яких самостійно врегульовується Генпідрядником,який відповідає за його дії перед замовником.

СУБПІДРЯДНИК – організація яку залучають для виконання окремих видів робіт на будівництві об'єкта,що виконує генеральний підрядник. Взаємовідносини між генеральним підрядником оформляються договором субпідряду,який укладають на основі договору підряду (генпідряду) генерального підрядника із замовником.

Генпідрядник несе відповідальність за об'єкт в цілому. Також він сам обирає (запрошує) субпідрядників на підставі вже наявних зв'язків або тендеру,позбавляючи цієї роботи Замовника,- чим заощаджує йому час. У субпідрядника є можливість організувати виробництво робіт в єдиному графіку,що дозволяє прискорити терміни будівництва.

Генпідрядник здійснює прийом робіт у субпідрядників і несе за це відповідальність перед замовником. При цьому генпідрядна організація,збільшуючи комплектність послуг,може скоротити кількість субпідрядників,залучаючи їх тільки на дуже складні роботи. Генпідрядник має достатній досвід в оформленні готової до здачі в експлуатацію споруди,що ефективно допомагає подолати бюрократичні перепони і дозволяє замовнику швидше стати офіційним власником нерухомості.

Відповідно до чинного законодавства генпідрядник повинен дотримуватись встановлених норм закону,Державно будівельних норми (далі ДБН) та залежить від робіт,які будуть виконуватись генпідрядником чи субпідрядником,та інших нормативно правових актів,що встановлені в нашій державі. Також Господарський кодекс України,Цивільний кодекс України,ЗУ «Про основи містобудування»,ЗУ «Про архітектурну діяльність»,ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та ін.

Відсутність ліцензії тягне за собою негативні наслідки,адже за кваліфікацію робітників ніхто не відповідає (так само як і за їх безпеку). Якщо виконуються генпідрядні роботи без ліцензії,- це тягне за собою наслідки,найменший з яких - спілкування з податковою службою,визнання недійсними тих угод,які були укладені в процесі своєї діяльності без ліцензії,також про стягнення до доходу держави коштів,одержаних за такими угодами. Господарські суди в такому разі визнають згадані угоди недійсними,оскільки ті не відповідають вимогам законодавства що може спричинити більш тяжкі наслідки,такі як шахрайство,порушення порядку зайняття господарською діяльністю та діяльністю з надання фінансових послуг та інше,які передбачають кримінальну відповідальність.

Ліцензування також включає для себе Охорону праці - Яка направлена на збереження життя,здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності. До обов’язків генпідрядника частіше всього входить виконання робіт з підвищеною небезпекою встановлений державою,для цього потрібно отримати дозвіл з охорони праці,Центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці та його територіальні органи видають дозволи на безоплатній основі,на підставі висновків за результатами експертизи,проведеної експертно-технічними центрами,науково-дослідними інститутами,дослідними,випробувальними лабораторіями та іншими підрозділами технічної підтримки.

Отримання ліцензії складна процедура,- починаючи з підготовки документів,вичерпний перелік яких Ви можете отримати з консультації наших спеціалістів,проходження виїзної експертної перевірки (допомога в пошуку експертної організації яка надає висновок),подання заявки на отримання ліцензії. Наші Юристи заощадять ваш час і зроблять це за Вас,закінчуючи проходженням комісії архітектурно-будівельної інспекції міста Києва.

Наша компанія допоможе Вам на будь якій стадії,а також в отриманні дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою,розробці інструкцій з правил безпеки на виробництві .

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014