+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ОТРИМАННЯ ЛІЦЕНЗІЇ НА МОНТАЖ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ,ЕЛЕКТРООБЛАДНАННЯ І ЕЛЕКТРООСВІТЛЕННЯ!

ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ – це електроустановки,в сукупності яких завдяки єдиним процесам виробництва,пов’язаним між собою,відбувається передача,перетворення та розподіл електричної енергії для споживачів.

ЕЛЕКТРОУСТАТКУВАННЯ – об’єднання електричних пристроїв за допомогою допоміжного обладнання,споруд та приміщень,в яких воно розташоване. Призначення якого,виробництво,перетворення,трансформація,передача та розподіл електричної енергії та перетворення її в інший вид.

ЕЛЕКТРООСВІТЛЕННЯ – це сукупність засобів,заходів та обладнання для освітлення певної ділянки,об’єкта,вулиці.

Для монтажу Електропостачання,електрообладнання і електроосвітлення необхідно отримати ліцензію на електромонтаж (відповідно до класифікатора Переліку робіт провадження господарської діяльності у будівництві,пов’язаної із створенням об’єктів архітектури відповідно 5.02.07,Електропостачання,електрообладнання і електроосвітлення

Чинне законодавство передбачає що всі електроприлади повинні бути сертифіковані відповідно до ДБН,ГОСТ та ДСТУ.

Використання послуг з монтажу Електропостачання,електрообладнання і електроосвітлення досить поширене,починаючи з монтажу підключення до електропередач,встановлення електрообладнання,лічильників,налаштування електроосвітлення,закінчуючи перевіркою,обслуговуванням та контролем обладнання.

Всі види будівельних робіт керуються Державними будівельними нормами (далі ДБН) ДБН Д.2.2-21-99 Електроосвітлення будівель,до якої входить Технічна частина,електроосвітлення будівель (прокладання різних видів труб,проводу,кабелів,та коробів,також монтаж різного обладнання. ДБН В.2.4-17-2000. Електромонтажні роботи,до яких входить ТЕХНІЧНА ЧАСТИНА,а саме сфера застосування та загальні вказівки,НОРМИ (Демонтаж електропроводки,установка вимикачів,перемикачів,штепсельних розеток,монтаж ввідно-розподільчих пристроїв,установка щитків освітлювальних в готовій ніші або на стіні,установка трансформаторів знижувальних та електро - лічильників побутових,демонтаж проводів і труб,демонтаж кабелю,демонтаж освітлювальних приладів,прокладка проводів,монтаж труб для електропроводки,затягування проводу в труби,прокладка кабелю,монтаж світильників для ламп розжарювання,монтаж світильників для люмінесцентних ламп,установка електричних плит,установка вентиляторів у квартирах (витяжка),установка дзвінків електричних з кнопкою,установка електросушилок). ДБН Д.26-1-2000 Електротехнічні пристрої,до яких входить технічна частина,синхронні генератори і збудники,електричні машини електроприводів,статичні перетворювачі,системи автоматичного управління і регулювання електроприводів,пристрої і схеми сигналізації,вимірювання в електроустановках,системи збудження,силові та вимірювальні трансформатори,комутаційні апарати,пристрої захисту електроустановок,пристрої автоматики в електропостачанні,пристрої систем напруги та оперативного струму,випробування підвищеною напругою,електричні взаємопов'язані пристрої та технологічні комплекси,ліфти електричні.

Досить часто від недостатньої кваліфікації робітників (або службовою недбалістю),виникають нещасні випадки що тягнуть за собою опіки електричним струмом чи навіть смерть. З Огляду преси можна навіть робити певну аналітику нещасних випадків з монтажу електропостачання або використанням електрообладнання.

З преси «волинськи новини»:«У селі трагічно загинув батько трьох дітей - пішов він із життя внаслідок ураження електрострумом.

Працював чоловік оглядачем у міжрайонному управлінні осушувальних систем. В обідню пору вирішив у підвалі свого будинку відремонтувати насос міні-башти,яка вийшла з ладу,- повідомила 31 серпня "Волинь нова".

За словами начальника цього управління він знехтував елементарними правилами - не викрутив запобіжників. При включеному в електромережу насосі вода потрапила на контакти і сталась біда. Ураження струмом виявилось смертельним.»

Якщо не звертатись до спеціалістів та виконувати монтажні роботи не маючи відповідної кваліфікації щодо підключення до електромереж Ви ризикуєте стати жертвами по необачності,як наприклад,( інформація з http://gazeta.ua/articles/life/348108) «У райцентрі Горностаївка Херсонської області під час незаконного підключення власного будинку до електромережі в результаті удару електричним струмом загинув чоловік. Ще четверо осіб,у тому числі дитина,загинули від удару струмом у Тернопільській,Одеській областях і в Криму.

Як повідомили в прес-службі Главку МНС в Херсонській області,правоохоронці встановили,що будинок загиблого чоловіка за систематичну несплату за спожиту електроенергію було відключено від електропостачання.

Безробітний господар вирішив самовільно підключитися до лінії електропередач,однак при закиданні дротів на лінію електропередач був смертельно уражений електричним струмом.

У Тернопільській області в результаті удару електричним струмом загинув 60-річний житель села Великі Бережці Кременецького району. Як повідомили у відділі по роботі з громадськістю ВАТ Тернопільобленерго,у власному дворі чоловік босою ногою доторкнувся до дроту заземлення,який був виведений від бойлера з ванної кімнати,а рукою взявся за металеву драбину,після чого отримав розряд струму.

Ще одна людина загинула в результаті враження струмом у Ялті. Як повідомило кримське Управління МНС,нещасний випадок стався на території ялтинського зоопарку. Інформація про подію надійшла до рятувальників в другій половині дня 20 липня.

"Чоловік,1987 року народження,при прокладаннітимчасової лінії електромережі був уражений електричним струмом",- наголошується в повідомленні. Тим часом,у Сімферополі під час будівельних робіт загинув чоловік,1941 року народження:у болгарки розлетівся диск і перебив йому стегнову артерію. Чоловік помер від втрати крові.

Також МНС повідомило,що 20 липня в Сімферополі чоловік 1981 року народження скоїв незаконне проникнення на транзитну підстанцію,де отримав удар струмом і загинув на місці.»

Досить багато нещасних випадків,які сталися за необачності,або не професіональності робітників,та в деяких випадках дітей. Відповідно до чинного законодавства недотримання ліцензійних умов або виконання певних видів робіт,що потребують ліцензування підлягають відповідальності зокрема:Ст..202. КК України

Те саме діяння,якщо воно спричинило тяжкі наслідки,- карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Також за не сертифіковану продукцію (якщо вона виготовлялась монтажником) передбачена відповідальність в КК України ст. 227 (Випуск або реалізація недоброякісної продукції),в КУпАП ст..170-1 (випуск,реалізація продукції (товарів) без сертифіката відповідності).

Також потрібно отримати дозвіл на виконання робіт з підвищеною небезпекою встановлений державою,який видає центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці та його територіальні органи видають дозволи на безоплатній основі,на підставі висновків за результатами експертизи,проведеної експертно-технічними центрами,науково-дослідними інститутами,дослідними,випробувальними лабораторіями та іншими підрозділами (групами) технічної підтримки,що функціонують у складі органів державного нагляду за охороною праці відповідно до завдань інспекційної служби або створюються і діють як незалежні експертні організації

Отримання ліцензії досить складна процедура починаючи з підготовки документів,вичерпний перелік яких Ви можете отримати з консультації наших спеціалістів,проходження виїзної експертної перевірки (допомога в пошуку експертної організації яка надає висновок),подання заявки на отримання ліцензії;наші Юристи заощадять ваш час і зроблять це за Вас,закінчуючи проходженням комісії архітектурно-будівельної інспекції. Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» допоможе Вам на будь якій стадії,а також в отриманні дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою,розробці інструкцій з правил безпеки на виробництві.

Спеціалісти Адвокатської компанії «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» надають послуги з отримання будівельної ліцензії,в тому числі на монтаж Електропостачання,електрообладнання і електроосвітлення.
закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014