+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Балони – металеві ємкості,призначені для зберігання і транспортування стиснутих,зріджених та розчинених газів під тиском вище атмосферного.

Балони розрізняються по місткості,конструктивним особливостям,фарбуванню. Найбільш поширені балони місткістю 40 л. Кисневий балон офарблюють у блакитний колір,ацетиленовий — у білий,балон для аргону — у сірий,для вуглекислого газу і повітря — у чорний,у темно-зелений,для інших пальних газів — у червоний колір. Їх виготовляють зазвичай із безшовних труб,матеріалом яких є вуглецева та легована сталь. Для зріджених газів – пропану і бутану допускається використання балонів зі зварними швами. Місткість балонів буває від 0,4 до 80 літрів. Балони для кисню – стальні циліндричні сосуди виготовлені також з вуглецевої та легованої сталі.

Робота з балонами - це досить таки небезпечна діяльність,якщо не дотримуватись правил безпеки. Як не жаль,але в медичних (і не тільки!) закладах,де використовуються балони стаються нещасні випадки «….8-го січня 2010 року,у Луганську,на вулиці 11-та лінія,11,у п’ятиповерховій будівлі міськлікарні №7,у відділенні реанімації,за попередніми даними,вибухнув кисневий балон. У результаті сталося руйнування несучих конструкцій перекриття 5,4,3 і 2-го поверхів…. Балон,який вибухнув 18 cічня у лікарні Луганська,було наповнено не медичним киснем,а сумішшю газів. Про це УНІАН повідомили в Інформаційному центрі Держгірпромнагляду,посилаючись на висновки експертів.Крім того,згідно з висновками експертів,до трагедії у лікарні № 7 призвела ще ціла низка причин. Зокрема,встановлено,що персонал не навчений роботі з балонами зі стисненими та зрідженими газами;газові балони у лікарні зберігалися не у визначеному місці;в установі не діяв відомчий контроль за дотриманням працівниками технологічних процесів з використання балонів зі стисненими і зрідженими газами.

Щоб запобігти подібній трагедії у майбутньому,Держгірпромнагляд провів перевірки лікарень та станцій,на яких наповнюють кисневі балони. Виявилося,що грубі порушення у медичних закладах є системним явищем. Провівши 1288 перевірок,інспектори вилучили майже 800 балонів з киснем,які знаходилися в приміщеннях лікарень (подібне порушення призвело до численних жертв у луганській лікарні),а експлуатацію ще близько 2,5 тис прийшлося тимчасово зупинити через порушення правил безпечної експлуатації,поінформували в Держгірпромнагляді.

Всього фахівцями Комітету виявлено 9 тис. 225 порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці. До адміністративної відповідальності притягнуто 808 працівників,з них 284 – керівники лікувальних закладів.

Під час перевірок станцій,що наповнюють балони киснем,виявилося,що на території України лише 24 станції мають відповідні ліцензії,які гарантують якість медичного кисню.

Держгірпромнагляд прийняв рішення посилити вимоги до використання стислого та скрапленого кисню. При виявленні порушень Комітет буде вживати відповідних заходів,включно до анулювання дозволу на виконання робіт,пов’язаних з наповненням балонів.

Як повідомляв УНІАН,18 січня у лікарні № 7 в Луганську стався вибух кисневого балону,загинули 16 осіб»

Щоб зберегти життя людей,Вашу репутацію,бізнес - не пускайте все за своєю течією,побудуйте довіру до свого бізнесу шляхом законної та професіональної діяльності,Наші спеціалісти допоможуть вам в цьому,ознайомлять з технікою безпеки,розроблять журнали з охорони праці,допоможуть в отриманні дозволу на проведення діяльності з балонами,їх транспортуванням,заповненням та ремонтом.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014