+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Охоронна зона кабельної лінії

це ділянка землі уздовж підземних КЛ,обмежений вертикальними площинами,що віддалені по обидві сторони від крайніх кабелів на відстані 1 м для КЛ і 2 м для КОР,а для КЛ напругою до 1000 В,що проходять під тротуарами,на відстані 1 м і 0,6 м відповідно у бік проїзної частини вулиці і протилежну сторону.

Електричними мережами,які підлягають охороні згідно з Правилами,вважаються трансформаторні підстанції,розподільні пункти і пристрої,струмопроводи,повітряні лінії електропередачі,підземні і підводні кабельні лінії електропередачі та споруди,які до них належать.

Забороняється в охоронних зонах повітряних і кабельних ліній,трансформаторних підстанцій,розподільних пунктів і пристроїв виконувати будь-які дії,що можуть порушити нормальну роботу електричних мереж,спричинити їх пошкодження або нещасні випадки,а саме:— перебувати стороннім особам на території і в приміщеннях трансформаторних підстанцій,розподільних пунктів і пристроїв,відчиняти двері і люки цих споруд,здійснювати самовільне переключення електричних апаратів та підмикання до електричних мереж;— будувати житлові,громадські та дачні будинки;— влаштовувати будь-які звалища;— складати добрива,корми,торф,солому,дрова,інші матеріали;— розпалювати вогнища;— розташовувати автозаправні станції або інші сховища пально-мастильних матеріалів;— накидати на струмопровідні частини об'єктів електричних мереж і наближати до них сторонні предмети,підніматися на опори повітряних ліній електропередачі,електрообладнання трансформаторних підстанцій,розподільних пунктів і пристроїв,демонтувати їх елементи;— саджати дерева та інші багаторічні насадження,крім випадків створення плантацій новорічних ялинок;— влаштовувати спортивні майданчики для ігор,стадіони,ринки,зупинки громадського транспорту,проводити будь-які заходи,пов'язані з великим скупченням людей,не зайнятих виконанням дозволених у встановленому порядку робіт;запускати спортивні моделі літальних апаратів,повітряних зміїв;— здійснювати зупинки усіх видів транспорту (крім залізничного) в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі напругою 330 кВ і вище;— виконувати роботи із застосуванням ударних механізмів,скидати вантажі масою понад 5 тонн,скидати і зливати їдкі і ті,що спричиняють корозію,речовини,пально-мастильні матеріали (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередачі);— кидати якорі,проходити із закинутими якорями,ланцюгами,лотами,волокушами і тралами (в охоронних зонах підводних кабельних ліній електропередачі).

У межах охоронних зон повітряних і кабельних ліній,трансформаторних підстанцій,розподільних пунктів і пристроїв без письмової згоди енергопідприємств,у віданні яких перебувають ці мережі,а також без присутності їх представника забороняється:— будівництво,реконструкція,капітальний ремонт,знесення будівель і споруд;— здійснення усіх видів гірничих,вантажно-розвантажувальних,землечерпальних,підривних,меліоративних,днопоглиблювальних робіт,вирубання дерев,розташування польових станів,загонів для худоби,установлення дротяного загородження,шпалер для виноградників і садів,а також поливання сільськогосподарських культур;— проїзд в охоронних зонах повітряних ліній електропередачі машин,механізмів загальною висотою з вантажем або без нього від поверхні дороги понад 4,5 метра;— виконання земляних робіт на глибині понад 0,3 метра,а на орних землях - на глибині понад 0,45 метра,а також розрівнювання ґрунту (в охоронних зонах підземних кабельних ліній електропередачі);— риболовля,збирання рослин,влаштування водопою,заготівля льоду (в охоронних зонах підводних кабельних ліній електропередачі).

Роботи в охоронних зонах виконуються відповідно до Умов проведення робіт у межах охоронних зон електричних мереж згідно Правилами які встановлені чинним Законодавством.

Підприємства,які виконують роботи в охоронних зонах,повинні відшкодовувати енергопідприємствам витрати на оформлення допуску,проведення нагляду та інші додаткові витрати.

Як не прикро,але необережність проведення робіт з електричними мережами стаються нещасні випадки досить часто з необережності самих працівників. Можна згадати події що закінчилися Трагедією на Закарпатті,де виконувались електромонтажні роботи,що проводилися на подвір’ї одного з жителів закарпатської Свалявщини.

Як повідомили Закарпаття онлайн в ВЗГ ГУ МВС України в Закарпатській області,господар,як і годиться,запросив для виконання таких робіт спеціалістів з місцевого РЕМ. Мабуть,31-річний електрик,який працював тут,не подбав про правила безпеки і був уражений електричним струмом. Врятувати його,на жаль,не вдалося.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014