+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

РОБОТИ ПО ДЕЗІНСЕКЦІЇ

Дезінсекція – комплекс профілактичних і винищувальних заходів для знищення і врегулювання кількості комах (тарганів,мурашок,клопів,бліх,комарів,мух,вошей,молі,кліщів,ос і тому подібне),які мають епідеміологічне і санітарно-гігієнічне значення. Підприємство яке здійснює Дезінсекція,зобов’язане обов’язково отримати дозвіл з Охорони праці,послуги з отримання якого надає наша адвокатська компанія.

Побутові комахи – це група шкідників,що можуть періодично з’являтися в житлових помешканнях людини. В житлових будинках зустрічаються комахи – кровососи (комарі,клопи,блохи,мухи),які при укусах спричиняють неспокій людям і домашнім тваринам,та можуть бути переносниками збудників інфекційних та паразитарних захворювань.

Також здатні виплоджуватись і накопичуватись в помешканнях людини мошки,оранжерейні коники,руді домові мурашки,таргани. Ця група комах не нападає на людей і тварин,вони не становлять загрозу здоров’ю,але своєю присутністю викликають неприємні відчуття та забруднюють харчові продукти.

Комарі. Масовий виплід комарів в природі відбувається,як правило,у весняно - літній період у зволожених місцях (водоймах,калюжах тощо).

У вологих підвальних приміщеннях житлових будинків комарі можуть виплоджуватись протягом року,залітаючи до помешкань людей,незалежно від поверху. Живуть комарі 1-2 місяці,за цей період вони можуть розмножуватись 3 - 5 разів.

Найбільш активні комарі у вечірні та нічні години,коли можуть докучати людині укусами. Нападають на людей лише самки комарів,які харчуються кров’ю,що є необхідним для подальшого розмноження. На тілі людини в місцях укусів з’являється припухлість,почервоніння,свербіж що завдають дискомфорту людині.

Блохи. В житлових приміщеннях можуть зустрічатися блохи - паразити кішок та собак,що утримуються в квартирах,та безпритульних,що живуть в підвалах та під’їздах будинків.

Блохи відкладають яйця на шерсті тварин,які вже через 2-3 тижні перетворюються в рухливі личинки. Місцями подальшого розвитку бліх є щілини в підлозі,грунт,забруднені домашні килими,де розкладаються залишки продуктів життєдіяльності людини.

В середньому живуть від 100 до 500 днів. Найбільш активні блохи в серпні - вересні. Для людини укуси цих комах болючі,у місцях укусів виникає подразнення шкіри,свербіння,після розчісування часто утворюються нагноєння.

Клопи. Кровосисні клопи розмножуються в потайних теплих місцях,недоступних для світла та чистого повітря (тріщини та щілини в стінах,меблях,рамах для картин тощо). Живуть клопи 2 роки. Вони витривалі до дії низьких температур,можуть тривалий час обходитись без їжі. Нападають на людину та ссуть кров у нічні години. Укус супроводжується болем,свербінням.

Мухи. Відомо багато видів мух,найпоширеніші звичайні домашні. Виплоджуються мухи в сміттєзбиральних камерах,під’їздах,на сходових клітинах,а також у ґрунті на території,прилеглій до житлових будинків,при недотриманні належного санітарного стану.

З’являються мухи у квітні,максимальна чисельність спостерігається з червня по вересень,накопичуються в освітлених теплих приміщеннях.

Влітку в кухонних відходах вже через 6-7 годин з відкладених мухами яєць з’являються личинки (хробаки),що через де кілька днів перетворюються в мух. Спадок однієї мухи за сезон сягає мільйону особин. Живуть мухи від 1 до 6 місяців.

Перелітаючи для частих прийомів їжі зі смітників до житлових приміщень (на відстань до 3-5 кілометрів),ці комахи можуть забруднювати продукти харчування,посуд та предмети домашнього користування.

Мошки. Це крихітні комахи,що можуть появлятися в ґрунті кімнатних рослин,підвальних приміщеннях при підвищеній вологості. Їх білі черв’ячки-личинки харчуються корінцями рослин.

Оранжерейні коники. Виплоджуються у теплих приміщеннях з підвищеною вологістю. Спосіб життя - нічний,вдень ховаються і залишаються непомітними. Живляться змішаною їжею,як рослинами,так і дрібними комахами. Самиця протягом життя відкладає 150-900 яєць,через 3-4 місяці з’являються личинки,розвиток яких триває 7 місяців.

Руді домові мурашки. Живуть сім’ями - колоніями,які можуть нараховувати більш,ніж мільйон екземплярів. Швидко розмножуються і розселяються по приміщеннях. Гніздяться в потайних,мало доступних місцях:в тріщинах стін,за кахлем,плінтусами,під паркетом. Ці комахи дуже рухливі і легко пересуваються по трубах каналізації та опалення,по електричних проводах,крізь щілини. Мурашки всеїдні,найбільш їх приваблюють солодощі та м’ясо.

Таргани. В помешканнях зустрічаються два види тарганів – руді та чорні. Більш поширені руді таргани. Вони мешкають в темних,вологих та теплих місцях:за плінтусами,в щілинах тощо. Живляться харчовими продуктами,побутовими відходами. Можуть переносити збудників кишкових інфекцій,яйця гельмінтів,цисти найпростіших.

Живуть таргани до 16 місяців,дуже плодючі,самки відкладають яйця в коконах,які переносять на собі. Здатні швидко поширюватись по всьому будинку.

Боротьба з побутовими комахами включає в себе проведення профілактичних заходів,а саме створення умов,несприятливих для виплоду комах,своєчасне виявлення місць їх виплоду та скупчення,а також проведення знищувальних заходів із застосуванням інсектицидів (препаратів для знищення). Як правило,повному знищенню піддаються дорослі комахи. Головна умова успіху в боротьбі з побутовими комахами – одночасне проведення знищувальних заходів в усіх можливих місцях їх перебування.

Побутові засоби боротьби з комахами випускаються у вигляді емульсій,таблеток,аерозолів в балонах під тиском. При використанні хімічних засобів необхідно дотримуватись вказівок в інструкціях по їх застосуванню.

Препарати для обробки житла необхідно зберігати в місцях,недоступних для дітей,тварин,подалі від харчових продуктів.

Щоб уберегти себе від укусів побутових комах,можна використовувати репеленти – речовини,які їх відлякують,або фумігатори,які містять паралізуючі та смертельні для комах речовини. Але постійно користуватися хімічними речовинами не слід,так як їх застосування не призводить до масової остаточної ліквідації кровососів.

Побутові комахи не переносять деякі різкі запахи:комарі,мухи не люблять запаху оцту,пижми і пахучої герані;рудих мурашок спробуйте відлякати за допомогою цибулі,часнику,соняшникової олії,полину,петрушки;від мошок можна позбавитись,розклавши біля вазонів тютюн.

З метою попередження зальоту і накопичення комах в житлових приміщеннях необхідно утримувати своє житло в належних санітарних умовах,при необхідності в теплу пору року засітчувати вікна та двері квартир. Мешканці приватного сектору міста повинні підтримувати свої присадибні ділянки в задовільному санітарному стані,регулярно вивозити сміття,вигрібні ями повинні бути закриті. Боротьбу з комахами потрібно проводити одночасно і в будинку,і на подвір’ї.

У випадку виявлення побутових комах на сходових клітинах,в коридорах житлових будинках,необхідно звернутись до працівників територіальних житлово-експлуатаційних контор для організації та проведення відповідних заходів (дезінсекції),направлених на знищення комах - шкідників. Працівники житлово - експлуатаційних контор зобов’язані заздалегідь попереджувати мешканців про проведення дезінсекції в житлових будинках.

Тільки з допомогою населення міста можливо створити умови,несприятливі для розмноження побутових комах в житлових будинках

Дизинфекція потрібна для такіх заходів:-Знищення комах -Знищення бліх -Знищення шкідників деревини -Знищення жуків -Знищення кліщів -Знищення клопів -Знищення комарів -Знищення молі -Знищення мурах -Знищення мух -Знищення ос -Знищення тарганів

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014