+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Електрозварювальні,газополум'яні,наплавочні і паяльні роботи. Контроль за зварювальними з'єднаннями

Електрозварювання — зварювання матеріалів,яке ґрунтується на використанні електричної енергії,яка в зоні з'єднуваних ребер перетворюється на теплову енергію.

Основними способами електрозварювання є такі:— дугове зварювання,— електрошлакове зварювання,— електроннопроменеве зварювання,— контактне зварювання,— плазмове зварювання,— індукційне зварювання (високочастотне зварювання).

За принципом створення зварного шва той чи інший вид електрозварювання належить до зварювання плавленням або тиском. У процесі електрозварювання плавленням рідкий метал,застигаючи,утворює зварний шов. У разі електрозварювання тиском попередньо нагріті й від цього пластичніші краї з'єднують механічним способом. Електрозварювання зручне,легко регулюється,дає змогу зварювати тугоплавкі метали.

Електрозварювальні,газополум'яні,наплавочні і паяльні роботи досить часто використовуються в господарській діяльності,що значно підвищує ризик,щодо нанесенню шкоди працівникові,суспільству,навколишньому середовищу та роботодавцю,щодо нанесення фізичної,моральної та фінансової шкоди.

Електрозварювання застосовується досить часто в повсякденному житті(СТО,слюсарні майстерні,будівництво),досить часто ці роботи проводяться без належного інструктажу,а тим паче без дозволу що тягне за собою відповідальність згідно чинного Законодавства,не тільки адміністративну,а навіть кримінальну. Недотримання елементарних технік безпеки та норм законодавства можуть привести до нещасних випадків…

З преси «архів»:Вибух у будинку:

В Євпаторії на місці трагедії тривають рятувальні роботи. Рятувальники вже дісталися нижніх поверхів в зруйнованому внаслідок вибуху будинку. Саме на першому та другому поверхах можуть бути люди,тому завали доводиться розбирати вручну. Кожні 40 хвилин рятувальники зупиняють роботу і уважно прислухаються,чи не лунають з-під уламків голоси. Володимир Шандра (міністр з питань надзвичайних ситуацій):"Привезли з Києва спеціалізований загін,який має високу кваліфікації. Робота кипить,я думаю,що зараз темпи будуть ще більше нарощуватись."Попередня причина трагедії - вибух балону з киснем і ацетиленом,які знаходились у підвалі будинку,де розташований ЖЕК. Біля зруйнованих під’їздів постійно чергують швидкі,реанімобілі та найкращі кримські лікарі,однак,з-під завалів в основному дістають вже мертвих людей. Сергій Доніч (міністр охорони здоров'я Криму):"Ми сподіваємося,що все-таки ще надамо допомогу,тому що все-таки хочеться вірити в те,що люди збережуть життя,а ми їм допоможемо."Наразі з-під уламків дістали 19 тіл. Однак,скільки всього людей постраждало - невідомо. До когось в той вечір прийшли гості,а когось з мешканців навпаки не було вдома. Для допомоги всім постраждалим,а також їх родичам в Євпаторії створили оперативний штаб,працюють телефони гарячої лінії,відкритий рахунок для надання допомоги. Сьогодні на місці трагедії побували Президент Віктор Ющенко та прем’єр-міністр Понад півсотні людей із пошкодженого будинку вже звернулися до місцевої влади по допомогу. Їх тимчасово поселили в один з санаторіїв. …

Слідчі,оглядаючи підвали зловісного будинку,побачили,що там працювала слюсарна майстерня ЖЕКу. Затримали директора,майстра та працівника,що займався електрозварювальнням,опитали півтори сотні свідків. Прокуратура порушила ще одну кримінальну справу.

Отже потрібно зробити висновок з цього прикрого інциденту за ради захисту нашого населення,працівників,керівників. Наші Юристи допоможуть та проконсультують Вас,щодо отримання всієї необхідної інформації для захисту Вашого бізнесу,найманих працівників та оточуючих.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014