+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Вулканізатор

Вулканізатор - практично незамінний обладнання на будь-якому шиномонтажу. Не будь-який прокол можна відремонтувати за допомогою холодної вулканізації,наклеївши латку. У таких випадках необхідні вулканізатори.

Вулканізатори бувають двох видів:настільний вулканізатор і професійні підлогові. Для роботи з вулканізатором також необхідно придбати сиру гуму і спеціальний клей.

Вулканізатори можна використовувати на легкових і вантажних шиномонтажах. Найчастіше на вантажному шиномонтажі ставлять професійний підлоговий вулканізатор.

Загальні вимоги безпеки Працівники не молодше 18 років,що пройшли відповідну підготовку,мають професійні навички для роботи Вулканізаторник,перед допуском до самостійної роботи повинні пройти:обов'язкові попередні (при вступі на роботу) і періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди (обстеження) для визнання придатними до виконання робіт;навчання безпечним методам і прийомам виконання робіт,інструктаж з охорони праці,стажування на робочому місці і перевірку знань вимог охорони праці.

У разі виконання тільки вулканізаційних робіт вулканізаторник зобов'язані використовувати надані безкоштовно:напівкомбінезони бавовняні;нарукавники;рукавиці комбіновані. При знаходженні на території виробничої площадки вулканізаторник повинні носити захисні каски.

У процесі повсякденної діяльності вулканізаторник повинні:застосовувати в процесі роботи механізми та інструменти за призначенням,у відповідності з інструкціями заводів-виготовлювачів;підтримувати порядок на робочих місцях,очищати їх від сміття,снігу,льоду,не допускати порушень правил складування матеріалів і конструкцій;виконувати тільки ту роботу,яка доручена керівником робіт.

Вимоги безпеки перед початком роботи Перед початком роботи вулканізаторник зобов'язані:— надіти спецодяг,спецвзуття встановленого зразка,застебнути рукави,заправити одяг так,щоб не було розвіваються кінців;надіти щільно облягаючий головний убір і підібрати під нього волосся;— пред'явити керівнику посвідчення про перевірку знань безпечних методів роботи;— отримати завдання на виконання роботи в бригадира або керівника і пройти інструктаж на робочому місці з урахуванням специфіки виконуваних робіт.

Після отримання завдання в бригадира або керівника робіт вулканізаторник зобов'язані:— підготувати необхідні засоби індивідуального захисту і перевірити їх справність;— перевірити робоче місце і підходи до нього на відповідність вимогам безпеки,прибрати всі заважають в роботі предмети;— підібрати інструмент,обладнання та технологічне оснащення,необхідні при виконанні роботи,розташувати їх у зручному і безпечному для користування порядку,перевірити їх справність і відповідність вимогам безпеки;— перевірити наявність на паровому вулканізатори контрольно-вимірювальних приладів (манометра,термометра та ін);переконатися,що вони перевірені й опломбовані;— перевірити роботу загально обмінної-вентиляції і місцевих відсмоктувачів.

Вимоги безпеки під час роботи Приготування гумового клею та розлив бензину дозволяються тільки у спеціально обладнаних приміщеннях.

При виконанні ремонтних робіт у приміщеннях,де використовується бензин або гумовий клей (ділянки сушіння,намазки,вулканізації та ін),слід застосовувати тільки мідний,латунний або дерев'яний інструмент,що виключає можливість виникнення іскри.

На робочому місці вулканізаторника дозволяється зберігати клей і бензин в кількості,що не перевищує змінної потреби.

Тару з-під бензину слід промивати гарячим мильним розчином (1 л розчину на кожні 20 л об'єму посуду) протягом 20 - 30 хв або водним розчином каустіковой соди.

Вирізати пошкоджені місця автопокришок допускається тільки після ретельного очищення їх від пилу,бруду і льоду.

Очищати автопокришку від бруду слід струменем води в спеціальній ванні,а від льоду - відігрівання,в спеціальному приміщенні.

Запилені автопокришки необхідно чистити пилососом у спеціальному приміщенні або щіткою під витяжним парасолькою.

Для вирізки ушкоджень на автопокришки слід користуватися спеціальними ножами:— для вирізки "зустрічним конусом" - вузьким тонким ножем;— для вирізки "в рамку" - ножем з шпорою;— для вирізки всередині покришки - зігнутим ножем з двостороннім заточуванням;— для інших вирізок - ножем з довгим лезом.

При підйомі і опусканні вантажу (покришок) тельфером необхідно стежити,щоб трос лягав в канавки барабана,а піднімається і опускається вантаж був надійно закріплений на гаку тельфера або в захопленнях підйомника.

Вулканізаторник забороняється:— ремонтувати вулканізатор,що знаходиться під тиском пари,і контрольно-вимірювальні прилади;— заклинювати запобіжний клапан вулканізаційного апарату,підвішувати додатковий вантаж до клапана;— відкривати вулканізатор,варильна камера якого знаходиться під тиском пари і води;— стосуватися покришки або камери при русі верхньої напівформи під час завантаження (розвантаження) вулканізаторів;— відлучатися від працюючого вулканізаційного апарату і допускати до роботи на ньому інших осіб.

Вимоги безпеки в аварійних ситуаціях У разі виявлення несправностей електрообладнання або засобів механізації слід зупинити роботу,викликати електромонтера.

У разі виникнення несправності вентиляції і створення пожежонебезпечних умов необхідно роботу зупинити і повідомити про це керівника робіт.

Вимоги безпеки після закінчення роботи Після закінчення роботи вулканізаторник зобов'язані:— привести в порядок робоче місце;— прибрати залишки бензину,гумового клею і посуд з-під них:кисті покласти в щільно закриваються металеві ящики,встановлені в спеціальному приміщенні;— відключити тиск пари і повітря від приладів і обладнання,виключити всі електронагрівальні прилади;— зняти спецодяг і захисні засоби і залишити їх обов'язково в індивідуальному шафці в роздягальні на роботі;— вимити руки і обличчя теплою водою з милом або прийняти душ;— повідомити керівника робіт про всі неполадки,що виникли під час роботи.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014