+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Маркшейдерські роботи

Маркшейдерські роботи виконуються на всіх етапах освоєння родовища корисних копалин для забезпечення правильного і безпечного ведення гірничих робіт. Маркшейдерсько-геодезичні прилади та інструменти – всі засоби вимірювань в маркшейдерській справі та геодезії,призначені для лінійних,кутових,лінійно-кутових вимірювань,а також для роботи з графічною документацією.

Окремі М-г.п.і. можуть застосовуватись самостійно або входити складовою частиною до більш складного вимірювального приладу,вимірювальної апаратури чи вимірювального комплексу.

Приклади М-г.п.і.:Для лінійних вимірювань застосовують рулетки та стрічки вимірювальні металічні,рулетки вимірювальні неметалічні,рулетки лазерні,дроти інварні,довжиноміри дротові,світлодалекоміри,радіодалекоміри,оптикомеханічні далекоміри,нівеліри гіростатичні,рейки для польових і шахтних робіт,лінійки для камеральних робіт і ін.

Для лінійно-кутових вимірювань призначені тахеометри,кутоміри-тахеометри,фотограметричні прилади,вимірювальні станції та комплекси,лазерні візири і ін.

Для кутових вимірювань застосовують теодоліти,кутоміри,гірокомпаси,гіротеодоліти,бусолі-транспортири,екери,екліметри і ін.

Для роботи з графічною документацією в камеральних умовах призначені планіметри,курвіметри,пантографи,аксонографи,афінографи,електронні прилади,які поєднують кілька операцій і ін. Випробовування маркшейдерських приладів – сукупність операцій,проведених з метою установлення відповідності приладу своїм технічним параметрам,розмірам і характеристикам,вимогам нормативно-технічної документації на даний прилад.

Розрізняють випробовування:державні,відомчі,приймальні,приймально-здавальні,контрольні (періодичні,типові,інспекційні),атестаційні,лабораторні,полігонні,натурні,виробничі (експлуатаційні) нормальні,прискорені.

Маркшейдерська документація – номенклатура спеціально розроблених документів і формулярів (журнали,книги),а також графічних матеріалів (плани,розрізи,профілі і ін. графіки),які відображують результати кутових і лінійних вимірювань (маркшейдерських зйомок) на поверхні та в гірничих виробках. М.д. дає наочне,максимально повне і точне зображення виробок за їх станом на дату зйомки. Розрізняють обов’язкову та додаткову документації.

До складу обов’язкового комплексу М.д.,який повинно мати кожне гірниче підприємство,входить первинна,обчислювальна і графічна документація. Додаткова пов’язана зі специфічними особливостями розробки родовища.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014