+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Підключення до діючого газопроводу

Газопровід — система трубопроводів і допоміжних споруд для транспортування та розподілу газу.

— Магістральні газопроводи призначені для транспортування газу на великі відстані. В пункті призначення магістрального газопроводу розміщені газорозподільчі станції,на котрих тиск понижується до рівня,необхідного наданні кінцевим споживачам.

— Газопроводи розподільчих мереж призначені для доставки газу від газорозподільчих станцій до кінцевого споживача.

— Скидний газопровід - трубопровід,призначений для скидання в атмосферу газу при спрацюванні регулювальних або запобіжних пристроїв з тим,щоб тиск газу в контрольованій точці не перевищував заданого.

Труби,що застосовуються для магістральних газопроводів та газопроводів технологічної обв'язки КС,ПСГ,ГРС,а також для аварійного запасу,повинні бути у відповідності з вимогами державних стандартів (тобто відповідати вимогам діючих нормативних правових актів у галузі будівництва,що діють на території України та проектно-кошторисної документації).

Технічне обслуговування і ремонт магістральних газопроводів і газопроводів технологічної обв'язки мають виконуватись відповідними спеціально встановленими службами,які узгоджують план-графік із термінами ремонту іншого технологічного обладнання і затвердженим газотранспортним підприємством або його виробничими підрозділами.

Відповідно чинного законодавства забороняється застосування,використання для аварійного запасу і ремонту труб,які не сертифіковані згідно чинного законодавства України про сертифікацію або інших документів,що підтверджують відповідність цих труб вимогам стандартів,а також труб,у яких відсутнє маркування на поверхні.

Якщо проводяться зварювально-монтажні роботи на діючих газопроводах,або тих,що які потребують та піддаються капітальному ремонту,мають виконуватися відповідно до вимог чинного законодавства нормативно-правових актів,документів,або спеціально розроблених та затверджених у встановленому порядку інструкцій та технологічних карт зварювання.

Час від часу повинен здійснюватись контроль за кріпленням газопроводів ( що знаходяться на фундаментах,опорах,підвісках,технічний стан кріплень,хомутів ),а також величин вібрацій і товщини стінок газопроводів,стану металу труб неруйнівними методами у місцях,які найбільш зазнають зношення. Періодичність,порядок контролю визначаються газотранспортними підприємствами або підпорядкованими їхніми підрозділами.

Підключення до діючих газопроводів повинно виконуватись відповідно до розробленого проекту,або технічної документації,яка затверджується газотранспортним підприємством. Конструктивні розміри,товщина стінки,діаметр труб,марка металу повинні відповідати розробленим проектам та діючим нормативним документам.

Допускається підключення до діючих газопроводів безвогневим способом згідно з технологією і технічною документацією,яка оформлюється у встановленому порядку і погоджується у Держнаглядохоронпраці та затверджується керівництвом ДК "Укртрансгаз" або Філі.

Категорично забороняється підігрівання газопроводів лінійної частини,технологічної обв'язки КС,ГРС і ПСГ відкритим вогнем з метою ліквідації гідратних пробок.

Самовільне підключення до діючого газопроводу крайнє небезпечне навіть просте підключення нової газової плити призводить до фатальних наслідків та збитків про що свідчить недавній випадок (з архіву преси «… Столична влада назвала попередньою причиною вибуху газу в житловому будинку,який стався вночі на 24 січня на вул. Рогозівській,1 у Деснянському районі,самовільну заміну газової плити.

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови КМДА,голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Мазурчак.

“Попередня причина вибуху пов`язана з тим,що мешканець вирішив замінити газову плиту без кваліфікованих фахівців. Була відрізана газова труба в надії на вентиль,але він виявився несправним,стався витік газу та вибух”,– сказав він.

За словами Мазурчака,у результаті вибуху повністю зруйновано міжквартирні перегородки в 5 квартирах,а тріщини від вибуху поширилися по всьому під’їзду.

Наразі повністю відселено жителів двох під’їздів,всього 24 квартири. Решта будинку не відселося.

Мазурчак зазначив,що комісія з технічного обстеження до кінця 24 січня повинна зробити висновок про ступінь руйнувань і можливості проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Якщо будинок за результатами обстеження буде визнано непридатним для проживання,всі постраждалі будуть забезпечені житлом відповідно до законодавства.

Також,за словами Мазурчака,з п’яти осіб,госпіталізованих внаслідок вибуху,четверо вже виписалися,а господар квартири,де стався вибух,в стані середнього ступеня тяжкості з опіками перебуває в лікарні.

Нагадаємо,уночі 24 січня у квартирі житлового будинку на вулиці Рогозівській,1 стався вибух газу,внаслідок чого постраждали 5 людей. Вибуховою хвилею частково зруйновані та пошкоджені міжкімнатні та міжквартирні перегородки в семи квартирах. Мешканців зруйнованих квартир тимчасово розміщено в клубі Дарницького вагоноремонтного заводу.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014