+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Забивання та віброзанурення паль у ґрунтовий масив

Забивання та віброзанурення паль у ґрунтовий масив – поширені методи зведення пальових фундаментів в практиці будівництва. Їх особливістю є те,що в обох випадках виїмка ґрунту не проводиться.

Ґрунт,який витісняє паля,йде на ущільнення навколишнього масиву,що підвищує його несучу здатність. Майже увесь він розмішується за боковою поверхнею палі,в незначному об’ємі – під її п’ятою,оскільки останнє є незворотним лише на останній стадії занурення. До того ґрунт з під п’яти також переміщається за бокову поверхню палі,і ущільнює масив біля неї.

Довжина палі,яку забивають або занурюють в ґрунт,переважно у декілька разів більша від її діаметра. Тому незначним об’ємом ґрунту,що на завершальному етапі витрачається на ущільнення масиву не за боковою поверхнею,а під п’ятою палі,під час дослідження занурення можна знехтувати.

В будівництві забивання паль застосовують при будівництві штучних основ під споруди,будуємі на ґрунтах,що не мають достатньої несучої здатності. Використовуємі в наш час машини для в погружання свай поділяються на слідуючі групи:

ударної дії,або свайні молоти;

вибраційної дії,або вибропогружувачі;

віброударної дії,або вібромолоти;

для вдавлювання и для загвинчування свай.

Сваї поділяються на декілька видів в залежності від будови,матеріалу,конструкції,передачі навантажень від конструкції на грунт. Згідно будови сваї поділяються на забивні і набивні. Забивні сваї виготовляються на заводах і іноді на полігонах будівельних майданчиків.

Набивні сваї виготовляють безпосередньо на місті їх встановлення. Набивні сваї отримують в результаті буріння скважини і послідуючим її заповненням бетонною сумішшю. Для збільшення несущої здатності набивні сваї виготовляють зі збільшеною основою. Ця особливість ускладнює буріння скважини. В наш час використовують залізобетонні сваї.

По формі сваї бувають квадратного,призматичного і круглого розрізу. Останнім часом стали застосовувать сваї-оболонки (трубчасті і винтові сваї). В тих випадках,коли сваї застосовують в якості огороджуючих конструкцій чи протифільтраційних завіс,використовують шпунтові сваї із металу (шпунт). Ці сваї погружають одна до одної,утворюючи суцільну стіну. Шпунтові сваї виготовляють зі спеціальним замком,який з'єднує шпунти між собою в процесі забивання.

Розрізняють сваї-стійки і висячі сваї.

Сваї-стійки передають основне навантаження (більше 70…80%) торцьової поверхні сваї. Ці сваї забивають до прочних грунтів. Висячі сваї основне навантаження (до 70…80%) сприймають через сили бокового тертя між зовнішньою поверхнею сваї і грунтом.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014