+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Піротехнічні роботи

До піротехнічних інструментів відносять ручні монтажні механізовані інструменти,в яких як джерела енергії застосовуються патрони,споряджені пороховим зарядом.

За допомогою піротехнічних інструментів можна виконувати різні монтажні операції,пов'язані із збільшенням ударних навантажень:поршневу забивання дюбелів в будівельні підстави,пробивання отворів в залізобетонних плитах перекриттів і в сталевих стінках електроконструкцій і т.д.

Піротехнічні інструменти являють собою найбільш небезпечні інструменти при монтажних роботах. Піротехнічні інструменти є інструментами підвищеної небезпеки,тому що при пострілі утворюється виділення шкідливих продуктів згоряння пороху (оксиди вуглецю та азоту),можливий розліт дрібних частинок оброблюваного матеріалу.

Але найнебезпечніше - це рикошет дюбеля при поршневому забиванні його в будівельну підставу (бетон,цегла,і т.д.). У виконанні електромонтажних робіт з метою безпечної експлуатації піротехнічних інструментів повинно бути організовано ретельне навчання монтажного персоналу безпечній роботі з піротехнічним інструментом.

До навчання для роботи з піротехнічним обладнанням можуть бути допущені робітники не молодше 18 років і з кваліфікацією за основним електромонтажним фахом не нижче III розряду,пропрацювали на будівельно-монтажних роботах не менше 2 років,що пройшли попереднє медичне обстеження і допущені лікарем до роботи з піротехнічним інструментом.

Посвідчення робочого дійсно тільки на підприємстві,де він працював у момент видачі посвідчень,з відмітками про щорічну переатестації його у продовж терміну дії посвідчення.

Робочий оператор інструменту і його підсобний робітник при роботі з піропістолетом повинні застосовувати такі ефективні засоби індивідуального захисту:— протишумні навушники групи;— захисні окуляри;— захисні рукавички (шкіряні) або рукавиці (комбіновані);— захисну каску помаранчевого кольору.

Наряд-допуск повинен бути виданий тільки на термін,необхідний для виконання на даному об'єкті конкретної роботи.

До початку робіт з піротехнічним інструментом оператор повинен отримати:— наряд-допуск на право виконання робіт;— піротехнічний інструмент;— патрони;— засоби індивідуального захисту (як для себе,так і для підсобного робітника).

При роботі на висоті піротехнічний інструмент повинен бути прикріплений спеціальним запобіжним ременем до поясу оператора.

Спеціальні будівельні патрони для піроінструментів при транспортуванні,зберіганні,видачі в роботу та перенесенні патронів повинні бути вжиті заходи,що виключають пошкодження,запалення і розкрадання монтажних патронів.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014