+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Дератизація

Дератизація - це сукупність робіт,які спрямовані на знищення гризунів або скорочення їхньої популяції. На сьогоднішній день знищення пацюків і інших гризунів виконується трьома основними способами.

Дератизація здійснюється з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення,створення сприятливих умов життєдіяльності людини шляхом усунення та/або зменшення шкідливого впливу гризунів на людину.

Дератизацію проводять фізичними,механічними способами,а також хімічним способом шляхом розкладки отруєних принад,обпилювання,газації й інших способів,вибір яких визначається особливостями оброблюваного об'єкта,біологічними особливостями гризунів,властивостями дератизационных засобів. У результаті дератизації повинне бути досягнуте повне знищення гризунів або зниження їхньої чисельності до запланованого рівня

Способи Дератизації - Перший з них припускає знищення мишей і пацюків механічним шляхом ( установленням пасток.);- Другий - це хімічна дератизація (використання ядів та інших хімічних засобів);- Третій - знищення гризунів біологічним методом ( шляхом заведення біологічних організмів,тих хто без проблем впорається з цим завданням наприклад котів).

Механічний метод Знищення гризунів механічним методом знайоме багатьом людям з давніх часів - для боротьби з мишами і щурами застосовуються різноманітні капкани й пастки з приманками. Але,все-таки,професійне обладнання,що застосовується для дератизації,це не тільки звичайні мишоловки або клейові пастки. Конструкція сучасних капканів,за допомогою яких здійснюється знищення щурів і мишей,розроблена з урахуванням можливостей сучасних технологій і матеріалів і являє собою ефективний механізм. Серед переваг механічного способу знищення мишей та інших шкідників - безпеку для людей,через відсутність в процесі виробництва токсичних речовин. Однак до недоліків цього методу дератизації слід віднести малу площу оброблюваних територій. Механічний метод дератизації - успішне рішення для приватних будинків,котеджів і квартир,але він мало підходить для обробки харчових складів,магазинів і інших об'єктів. Зазвичай даний метод застосовується в поєднанні з іншими способами. Найбільш ефективне знищення мишей неможливо без використання хімії.

Знищення гризунів хімічним методом Хімічний метод дератизації володіє безліччю чудових моментів,основним з яких по праву вважається 100% ефективність. При професійному підході і оптимальної комбінації декількох хімічних засобів дератизація за допомогою спеціальних препаратів практично завжди дає позитивний ефект від робіт зі знищення щурів і мишей. При знищенні щурів і мишей хімічним способом застосовують препарати,які захищають рослини та матеріали від псування. Деякі препарати у своїй основі можуть містити компоненти,які можуть представляти загрозу для здоров'я людини (за рахунок високого вмісту отруйних речовин),тому великого поширення у виробництві вони не отримали. На даному етапі розвитку хімічної промисловості,найбільш поширеними для знищення мишей,є такі отрути як:зоокумарін і ратіндан,фосфід цинку,фторацетат барію і тп

Знищення щурів та інших гризунів біологічним методом У приміщеннях з постійним проживанням людини найбільш часто застосовується біологічний метод знищення гризунів. Цей спосіб дератизації заснований на використанні в якості "зброї" інших тварин. Підраховано - спритний кіт може зловити протягом ночі до десятка мишей,і,це буває набагато ефективніше,ніж всі інші хитрощі. Звідси висновок - біологічний метод знищення гризунів безпечний оскільки має на увазі відсутність хімікатів і,іноді,набагато ефективніше інших високотехнологічних способів боротьби з гризунами.

Перший та третій метод більш не стільки ефективний,як третій метод тому він більш підходить для приватних будинків,квартир,невеликих складів (погребів) де зберігається харчова продукція,але для єфективнішого результату застосовують другий метод (тобто хімічну обробку помешкання місцевості).Ось тут потрібно бути досить обережними,тому що,не якісна обробка або не компетентний в таких справах спеціаліст може нашкодити не тільки здоров’ю замовників такої обробки,а й свому також,в деяких випадках бувать смертельні випадки.

Тому роботодавцю потрібно захистити свій персонал,та вберегти від нещасних випадків замовників таких процедур,адже навіть механічний метод може бути травмонебезпечним,якщо необізнані в застосуванні того чи іншого обладнення. В дуже високій концентрації тих або інших хімічних елементів,може викликати фатальні наслідки від хронічних захворювань до летальних випадків,щоб цього уникнути потрібно щоб були високо кваліфіковані працівники,розробити спеціальні інструкції для працівників,наші спеціалісти допоможуть Вам!

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014