+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Перелік oб'єктів,машин,механізмів,устаткування підвищеної небезпеки,на експлуатацію яких потрібний дозвіл Держнаглядохоронпраці

Об'єкти підвищеної небезпеки:

— Об'єкти,на яких використовуються,виготовляються,переробляються,зберігаються або транспортуються одна чи декілька небезпечних речовин у кількості,що дорівнює чи перевищує нормативне встановлені порогові маси.

— Об'єкти,на яких використовуються,виготовляються,переробляються або зберігаються самозаймисті та легкозаймисті тверді речовини та матеріали у кількості,що дорівнює чи перевищує нормативне встановлені порогові маси.

— Об'єкти,на яких утворюється горючий пил або волокно,здатні вибухати,самозайматися,займатися від джерела запалювання з подальшим поширенням горіння після його усунення.

— Об'єкти,на яких проводяться гірничі,геологорозвідувальні роботи та роботи з видобування і збагачення корисних копалин,роботи в підземних умовах.

— Об'єкти,на яких виробляють розплави чорних і кольорових металів та сплави на основі цих розплавів.

— Об'єкти гідротехнічного будівництва:гідротехнічні споруди,хвостосховища,шламонакопичувачі,накопичувачі токсичних відходів.

— Машини,механізми,устаткування підвищеної небезпеки:

— Гірничошахтне і гірничорятувальне обладнання,обладнання для видобування та транспортування корисних копалин відкритим способом,обладнання для буріння,ремонту свердловин на суходолі і континентальному шельфі.

— Конвеєрні стрічки для вугільної,гірничорудної,нерудної,металургійної та коксохімічної промисловості.

— Обладнання для транспортування,дроблення,сортування,збагачення корисних копалин і огрудкування руд та концентратів.

— Обладнання та технічні засоби для виготовлення,використання і транспортування вибухових матеріалів і виробів на їх основі,комплекси для їх переробки та зберігання.

— Обладнання основних виробництв хімічної,біохімічної,нафтохімічної,нафтогазодобувної та нафтогазопереробної промисловості.

— Обладнання та лінійні частини магістральних газопроводів,нафтопроводів,нафтопродуктопроводів,трубопроводів небезпечних хімічних речовин та технологічне обладнання,яке використовується під час їх експлуатації.

— Обладнання та лінійні частини газопроводів систем газопостачання природним і зрідженим газом,споруди на них та газокористувальне обладнання.

— Обладнання,призначене для застосування у вибухонебезпечному середовищі.

— Парові і водогрійні котли,в тому числі содорегенераційні та ті,що працюють з високотемпературними органічними теплоносіями.

— Посудини,що працюють під тиском понад 0,07 МПа.

— Трубопроводи пари та гарячої води з робочим тиском пари понад 0,07 МПа і температурою води вище 115 град.С.

— Підіймальні споруди.

— Електроустановки та електрообладнання.

— Обладнання для основного виробництва та транспортування у металургійній,ливарній та коксохімічній промисловості,ливарне обладнання.

— Обладнання,в якому використовуються лазерне,іонізуюче чи радіаційне випромінювання.

— Атракціони стаціонарні та пересувні.

— Технологічні транспортні засоби.

— Зварювальне обладнання,устаткування для газополум'яної і лазерної обробки металів,термічного напилювання.

— Ковальско-пресове обладнання.

— Обладнання основних виробництв для харчової,деревообробної,легкої,текстильної промисловості,целюлозно-паперового виробництва,переробки пластмас,полімерних матеріалів і гумотехнічних виробів.

— Обладнання,в якому використовуються небезпечні речовини.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014