+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Юристи Адвокатської компанії «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» пропонують послуги з отриманням будівельної ліцензії в м.Києві на виконання робіт пов’язаних з монтажем внутрішніх інженерних мереж,систем,приладів,і засобів вимірювання.

До внутрішньої мережі можна віднести каналізацію,водопровід,вентиляцію,газопостачання,опалення,електропостачання,засоби зв’язку та сигналізації) Монтаж внутрішніх інженерних мереж,виконується спеціалістами які отримали ліцензію,володіють відповідними знаннями що мають певну освіту в галузі будівництва.

Технологія монтажу може містити в собі декілька етапів,розміщення певного обладнання систем,відповідно стандартам та Державно будівельним нормам (Далі ДБН),в області монтажу інженерних мереж. Інженерні мережі поділяються на внутрішні та зовнішні,за функціональністю призначення:

• Системи:опалення,каналізацій,водопостачання,вентиляційні та кондиціонування,електропостачання,що включають лінії електропередач а також слабкострумові інженерні мережі будинку. Для монтажу внутрішніх інженерних мереж,систем,приладів,і засобів вимірювання.потрібно отримати ліцензію (відповідно класифікатору Перелік робіт провадження господарської діяльності у будівництві,пов’язаної із створенням об’єктів архітектури відповідно 5.01.00,монтаж внутрішніх інженерних мереж,систем,приладів,і засобів вимірювання.

Чинне законодавство передбачає сертифікацію приладів відповідно до ГОСТ та ДСТУ.

Як видно з цільового призначення за функціональністю монтаж внутрішніх інженерних мереж досить обширний,що охоплює великий обсяг роботи включаючи роботи підвищеної небезпеки на які потрібний дозвіл. При монтажу внутрішніх інженерних мереж,систем,приладів,і засобів вимірювання,слід керуватись ДБН Д.2.2-16-99. (трубопровід внутрішній). В якому відображено технічну частину,правила обчислення обсягів робіт,коефіцієнти до ресурсних елементних кошторисних норм,трубопроводи з чавунних напірних розтрубних труб,трубопроводи з чавунних каналізаційних труб,прокладання по стінах будинків та каналах трубопроводів з чавунних каналізаційних труб,трубопроводи з сталевих водогазопровідних труб,прокладка трубопроводов водоснабжения из стальных водогазопроводных оцинкованных труб,прокладання трубопроводів газопостачання із сталевих водогазопровідних неоцинкованих труб,трубопроводи з сталевих безшовних і зварних труб,трубопроводи з сталевих безшовних і зварних труб,прокладання трубопроводів обв'язки котлів,водонагрівачів і насосів із сталевих безшовних і електрозварних труб,установка фланцевих з'єднань на сталевих трубопроводах,трубопроводи з пластмасових труб,прокладання трубопроводів водопостачання з напірних пластмасових труб,Арматура трубопровідна фланцева,Установка вентилів,засувок,затворів,клапанів зворотних,кранів прохідних на трубопроводах з чавунних напірних фланцевих труб,установка клапанів запобіжних,установка клапанів прийомних,установка клапанів редукційних пружинних,Крани пожежні і поливальні,вирви водостічні і зливні,водомірні вузли і водоміри [лічильники],врізання в діючі внутрішні мережі,гідравлічне випробування трубопроводів,закладення сальників. Для водопровіду і каналізації - внутрішніх пристроїв ДБН Д.2.2-17-99 до якої входять Технічна частина,правила обчислення обсягів робіт,ванни,умивальники,біде,піддони душові,трапи,рушникосушки,змішувачі,туалетна гарнітура,унітази,чаші підлогові,сливи лікарняні,пісуари,мийки і раковини,фонтанчики питні,баки металеві для води,нагрівачі індивідуальні,колонки для ванн,кип'ятильники. ДБН В.2.5-22- 2002. Опалення - внутрішні пристрої ДБН Д.2.2-18-99 в яких визначені державні норми щодо такого обладнання - Котли опалювальні,водопідігрівачі,опалювальні прилади,баки розширювальні і конденсаційні,насоси відцентрові,гребінки пароводораспределітельние,грязьовики,збірники повітря,вузли теплові елеваторні та елеватори,вузли конденсатовідвідників і ручних насосів,фільтри для очищення води в трубопроводах систем опалення,контрольно-вимірювальні прилади та крани повітряні. ДБН Д.2.6-3-2000 Системи вентиляції і кондиціонування повітря. ДБН Д.2.2-20-99 Вентиляція і кондиціювання повітря,Д.2.2-21-99 Електроосвітлення будівель,ДБН В.2.4-17-2000. Електромонтажні роботи,ДБН Д.26-1-2000 Електротехнічні.

Відповідно до чинного законодавства недотримання ліцензійних умов або виконання певних видів робіт,що потребують ліцензування підлягають відповідальності зокрема:

Ст. 202. КК України

Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю.

Здійснення без державної реєстрації,як суб'єкта підприємницької діяльності,що містить ознаки підприємницької та яка підлягає ліцензуванню,або здійснення без одержання ліцензії видів господарської діяльності,що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства,чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування,якщо це було пов'язано з отриманням доходу у великих розмірах,-

карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на той самий строк.

Також всі договори які підписані з надання послуг монтажу водопроводу та каналізації вважаються недійсними,що може потягнути за собою судові процеси,накладання арешту на розрахункові рахунки,відшкодування збитків в тому числі моральної шкоди (якщо сторона доведе факт її присутності).

За не сертифіковану продукцію (якщо вона виготовлялась монтажником) передбачена відповідальність в КК України ст. 227 (Випуск або реалізація недоброякісної продукції),в КУпАП ст..170-1 (випуск,реалізація продукції (товарів) без сертифіката відповідності). Ліцензування включає для під себе Охорона праці - систему наук,які спрямовані на збереження життя,здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності,інструктаж,розробка інструкцій для виконання тих чи інших робіт. Ліцензування потребує наявність спеціалістів в штаті,що свідчить про їх професіоналізм і викликає повагу з боку споживачів. Також потрібно отримати дозвіл на виконання робіт з підвищеною небезпекою встановлений державою,який видає центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці та його територіальні органи видають дозволи на безоплатній основі,на підставі висновків за результатами експертизи,проведеної експертно-технічними центрами,науково-дослідними інститутами,дослідними,випробувальними лабораторіями та іншими підрозділами (групами) технічної підтримки,що функціонують у складі органів державного нагляду за охороною праці відповідно до завдань інспекційної служби або створюються і діють як незалежні експертні організації.

Отримання ліцензії досить складна процедура починаючи з підготовки документів,вичерпний перелік яких Ви можете отримати з консультації наших спеціалістів,проходження виїзної експертної перевірки (допомога в пошуку експертної організації яка надає висновок),подання заявки на отримання ліцензії;наші Юристи заощадять ваш час і зроблять це за Вас,закінчуючи проходженням комісії архітектурно-будівельної інспекції. Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» допоможе Вам на будь якій стадії,а також в отриманні дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою,розробці інструкцій з правил безпеки на виробництві.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014