+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Монтаж інженерних мереж,газопостачання та газообладнання.

Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» пропонує послуги з отриманням будівельної ліцензії в м.Києві на виконання робіт пов’язаних з монтажем інженерних мереж,газопостачання та газообладнання.

Газопостачання – перш за все це послуга для споживачів,за допомогою якої відбувається транспортування (реалізація) природного газу до споживача.

Газообладнання – сукупність засобів (обладнання (балонів,котлів тощо) за допомогою якого відбувається транспортування газу до споживача.

Для монтажу інженерних мереж,газопостачання та газообладнання потрібно отримати ліцензію (відповідно закону «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» та класифікатору Перелік робіт провадження господарської діяльності у будівництві,пов’язаної із створенням об’єктів архітектури - 5.00.00

МОНТАЖ ІНЖЕНЕРНИХ МЕРЕЖ

Газове обладнання,газопостачання досить часто використовується в повсякденному житті. Починаючи з газопостачання до будинків,споруд,закінчуючи підключення до магістрального газового проводу.

Відповідно до нормативних документів ГОСТ 3262-75 пункт 1.1,1.3,2.7.-2.9 труби повинні бути належної якості – сертифіковані. Газопостачання регулюється НПАОП 0.00-1.20-98 «Про затвердження Правил безпеки систем газопостачання України» також Державно будівельними нормами (Далі ДБН.). ДБН В.2.5-20-2001 Газопостачання (які включають в себе більше проектування газопостачання),ДБН Д.2.2.-24-99 ( Технічна частина - Теплопостачання - зовнішні мережі,Газопроводи міст і селищ;Правила обчислення обсягів робіт - Теплопостачання - зовнішні мережі,Золошлакопроводи;Коефіцієнти до ресурсних елементних кошторисних норм;безканальної прокладання трубопроводів в бітумоперлітовой ізоляції;Безканальної прокладання трубопроводів в армопенобетонних ізоляції;безканальної прокладання трубопроводів в пінополіуретанової ізоляції із зовнішньою оболонкою з поліетилену;Компенсатори чепцеві;Компенсатори П-образні;Засувки або клапани сталеві для гарячої води і пари;Грязьовики;Газопроводи міст і селищ;Врізка під газом до чинних сталеві газопроводи низького тиску зі зниженням тиску;Врізка штуцером під газом до чинних сталеві газопроводи низького тиску без зниження тиску;Відключення і заглушка під газом діючих сталевих газопроводів;Збірники конденсату і гідравлічні затвори на зовнішніх мережах газопроводів;Гідравлічні затвори у внутріквартальних колекторах;байпас;Газові свічки;двохлінзові компенсатори;Інші пристрої на мережах газопроводу). ДБН Д.2.2.-19-99 Газопостачання - внутрішні пристрої (Технічна частина,Правила обчислення обсягів робіт,Коефіцієнти до ресурсних елементних кошторисних норм,Газові прилади,Газові пальники,Установки для редукування тиску газу,Регулятори тиску газу,Клапани запобіжні,Клапани проти вибухові,Діафрагми камерні,Фільтри для очищення газу від механічних домішок,Відбір газу з трубопроводу і топкового простору котла,Інші прилади та пристрої,Пневматичне випробовування газопроводів,Обрізка діючого внутрішнього газопроводу,Балони для зрідженого газу.)

Самовільне підключення до діючого газопроводу крайнє небезпечне навіть просте підключення нової газової плити призводить до фатальних наслідків та збитків про що свідчить недавній випадок (з архіву новин «Київський форум»:«… Столична влада назвала попередньою причиною вибуху газу в житловому будинку,який стався вночі на 24 січня на вул. Рогозівській,1 у Деснянському районі,самовільну заміну газової плити.

Про це на прес-конференції повідомив заступник голови КМДА,голова комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Олександр Мазурчак.

“Попередня причина вибуху пов`язана з тим,що мешканець вирішив замінити газову плиту без кваліфікованих фахівців. Була відрізана газова труба в надії на вентиль,але він виявився несправним,стався витік газу та вибух”,– сказав він. За словами Мазурчака,у результаті вибуху повністю зруйновано міжквартирні перегородки в 5 квартирах,а тріщини від вибуху поширилися по всьому під’їзду. Наразі повністю відселено жителів двох під’їздів,всього 24 квартири. Решта будинку не відселося. Мазурчак зазначив,що комісія з технічного обстеження до кінця 24 січня повинна зробити висновок про ступінь руйнувань і можливості проведення ремонтно-відновлювальних робіт. Якщо будинок за результатами обстеження буде визнано непридатним для проживання,всі постраждалі будуть забезпечені житлом відповідно до законодавства. Також,за словами Мазурчака,з п’яти осіб,госпіталізованих внаслідок вибуху,четверо вже виписалися,а господар квартири,де стався вибух,в стані середнього ступеня тяжкості з опіками перебуває в лікарні. Нагадаємо,уночі 24 січня у квартирі житлового будинку на вулиці Рогозівській,1 стався вибух газу,внаслідок чого постраждали 5 людей. Вибуховою хвилею частково зруйновані та пошкоджені міжкімнатні та міжквартирні перегородки в семи квартирах. Мешканців зруйнованих квартир тимчасово розміщено в клубі Дарницького вагоноремонтного заводу.» Якщо активніше пошукати то можна знайти масу прикрих інцидентів при роботі з газопроводом та устаткуванням,це тільки ті які відомі ЗМІ,як відомо не всі нещасні випадки освітлюються в новинах.

Порушення порядку зайняття господарською та банківською діяльністю.

Здійснення без державної реєстрації,як суб'єкта підприємницької діяльності,що містить ознаки підприємницької та яка підлягає ліцензуванню,або здійснення без одержання ліцензії видів господарської діяльності,що підлягають ліцензуванню відповідно до законодавства,чи здійснення таких видів господарської діяльності з порушенням умов ліцензування,якщо це було пов'язано з отриманням доходу у великих розмірах,- карається штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на той самий строк.

Також всі договори які підписані з надання послуг монтажу водопроводу та каналізації вважаються недійсними,що може потягнути за собою судові процеси,накладання арешту на розрахункові рахунки,відшкодування збитків в тому числі моральної шкоди (якщо сторона доведе факт її присутності). Також деякі випадки можна кваліфікувати,як шахрайство,за що більш обтяжуюче покарання наприклад:

Стаття 222.

Шахрайство з фінансовими ресурсами Якщо виникнуть нещасні випадки під роботи,якщо немає ліцензії (або без певного дозволу) можна кваліфікувати,як Стаття 367. Службова недбалість. (КК України)

1. Службова недбалість,тобто невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них,що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам,свободам та інтересам окремих громадян,або державним чи громадським інтересам,або інтересам окремих юридичних осіб,-

карається штрафом від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років,або обмеженням волі на строк до трьох років,з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

2. Те саме діяння,якщо воно спричинило тяжкі наслідки,-

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від ста до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Також за не сертифіковану продукцію (якщо вона виготовлялась реалізовувалась монтажником) передбачена відповідальність в КК України ст. 227 (Випуск або реалізація недоброякісної продукції),в КУпАП ст..170-1 (випуск,реалізація продукції (товарів) без сертифіката відповідності).

Ліцензування також включає для під себе Охорона праці - систему наук,які спрямовані на збереження життя,здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності,інструктаж,розробка інструкцій для виконання тих чи інших робіт. Ліцензування потребує наявність спеціалістів в штаті,що свідчить про їх професіоналізм і викликає повагу з боку споживачів. Також потрібно отримати дозвіл на виконання робіт з підвищеною небезпекою встановлений державою,(в нашому випадку це може бути:виконання газонебезпечних робіт,обслуговування агрегатів і котлів,працюючих на газі і рідкому паливі,виконання газонебезпечних робіт,монтаж і експлуатація засобів електрохімічного захисту підземних газопроводів від корозії,роботи по технічному обслуговуванню і експлуатації компресорних та газорегуляторних станцій,лінійних частин магістральних газопроводів,та інші що передбачені переліком робіт з підвищеною небезпекою,який видає центральний орган виконавчої влади з нагляду за охороною праці та його територіальні органи видають дозволи на безоплатній основі,на підставі висновків за результатами експертизи,проведеної експертно-технічними центрами,науково-дослідними інститутами,дослідними,випробувальними лабораторіями та іншими підрозділами (групами) технічної підтримки,що функціонують у складі органів державного нагляду за охороною праці відповідно до завдань інспекційної служби або створюються і діють як незалежні експертні організації. Наші Юристи допоможуть вам в вирішенні цього питання.

Отримання ліцензії досить складна процедура починаючи з підготовки документів,вичерпний перелік яких Ви можете отримати з консультації наших спеціалістів,проходження виїзної експертної перевірки (допомога в пошуку експертної організації яка надає висновок),подання заявки на отримання ліцензії;наші Юристи заощадять ваш час і зроблять це за Вас,закінчуючи проходженням комісії архітектурно-будівельної інспекції. Адвокатська компанія «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» допоможе Вам на будь якій стадії,а також в отриманні дозволу на виконання робіт з підвищеною небезпекою,розробці інструкцій з правил безпеки на виробництві .

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014