+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ЛІЦЕНЗІЯ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ,ПОВ'ЯЗАНИХ З ОХОРОНОЮ ДЕРЖАВНОЇ Й ІНШОЇ ВЛАСНОСТІ,НАДАННЯ ПОСЛУГ З ОХОРОНИ ГРОМАДЯН

АДВОКАТСЬКА КОМПАНІЯ «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» пропонує Вам послуги з одержання ліцензії на надання послуг,пов'язаних з охороною державної й іншої власності,надання послуг з охорони громадян,документи необхідні для даної ліцензії ми приводимо нижче. З будь-яких питань виникаючим щодо даної послуги Ви можете звернутися або по e-mail або безпосередньо звернувшись по зазначеним на сайті телефонам до фахівців нашої юридичної компанії.

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ

- засвідчені у встановленому порядку копії установчих документів (для юридичної особи)
- засвідчені у встановленому порядку копії документів,які підтверджують рівень утворення,кваліфікації й стаж роботи працівників,необхідні для проведення відповідного виду господарської діяльності.

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ВИМОГИ

Суб'єкт охоронної діяльності,що надає послуги відповідно до отриманої ліцензії,повинен забезпечити:

Відсутність серед засновників і свого персоналу охорони осіб,які мають не зняту або не погашену у встановленому порядку судимість за здійснення навмисних злочинів або які по вироку суду позбавлені права займатися цим видом діяльності.

Наявність у персоналі охорони,під час виконання заходів охорони,дозволів установленого зразка на право носіння й застосування спеціальних коштів самооборони,заряджених речовинами сльозоточивої й дратівної дії (далі - спецзасоби),а також знаків приналежності до конкретного суб'єкта охоронної діяльності,які встановлюються зазначеним суб'єктом,про впровадження яких у місячний строк інформується орган ліцензування.

Наявність у суб'єктів господарювання,які будуть надавати послуги,технічних коштів охорони,які сертифіковані згідно чинного законодавства України.

Недопущення здійснення персоналом охорони правопорушень щодо об'єктів охорони.

Суб'єкт охоронної діяльності,що надає послуги відповідно до отриманої ліцензії,зобов'язаний:
- Надавати послуги лише по письмово укладених цивільно-правових договорах;
- Вести письмовий облік договорів;
- здійснювати виконання договорів по наданню охоронних послуг на користь третіх осіб лише по їхній письмовій згоді.
При висновку договорів конкретно вказувати в них об'єкт охорони й,якщо це майно громадян або юридичних осіб,відзначати розмір майнової відповідальності суб'єкта охоронної діяльності. По згоді власника розміщати на видному місці,на центральному пості охорони стаціонарного об'єкта місцезнаходження й номер ліцензії суб'єкта охоронної діяльності. Негайно сповіщати орган внутрішніх справ по місцезнаходженню об'єкта охорони про здійснення протиправних зазіхань на об'єкт,що охороняється,виявлення крадіжок,інших правопорушень. Уживати заходів щодо недопущення сторонніх осіб на місце події до прибуття представників органа внутрішніх справ.


КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

Для керівника (директора або його заступника) суб'єкта охоронної діяльності є обов'язковими наявність вищого юридичного утворення або стаж роботи не менше трьох років на посадах середнього,старшого начальницького складу в охоронних,оперативних або слідчих підрозділах органів внутрішніх справ,Служби безпеки України або стажу служби не менше п'яти років на командних посадах стройових частин і навчальних закладів Збройних Сил.


закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014