+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ЛІЦЕНЗІЯ НА РОЗРОБКУ,ВИРОБНИЦТВО,ВИГОТОВЛЕННЯ,ЗБЕРІГАННЯ,ПЕРЕВЕЗЕННЯ,ПРИДБАННЯ,ПЕРЕСИЛАННЯ,ВВІЗ,ВИВІЗ,ВІДПУСТКУ,ЗНИЩЕННЯ НАРКОТИЧНИХ КОШТІВ,ПСИХОТРОПНИХ РЕЧОВИН І ПРЕКУРСОРІВ.

Адвокатська компанія "ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ" пропонує Вам повний комплекс послуг з одержання ліцензії на право здійснення господарської діяльності,пов'язаної з розробкою,виробництвом,виготовленням,зберіганням,перевезенням,придбанням,пересиланням,ввозом,вивозом,відпусткою,знищенням наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

- Заява встановленого зразка (у випадку наявності в заявника відділених підрозділів,філій,які будуть проводити господарську діяльність на підставі отриманої ліцензії,у заяві відзначається їхнє місцезнаходження).
- Свідоцтво (посвідчення,сертифікат фахівця),що підтверджує професійну придатність керівника юридичної особи або керівника відповідного підрозділу юридичної особи для заняття діяльністю по обігу наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів,що ліцензується.
- Довідки відповідного державного або комунального закладу охорони здоров'я про відсутність у працівників,які по своїх службових обов'язках одержать (або мають) доступ безпосередньо до наркотичних коштів,психотропним речовинам і прекурсорам,психічним розладам,зв'язаним зі зловживанням алкогольними напоями,наркотичними коштами або психотропними речовинами,а також про відсутність серед зазначених працівників осіб,визнаних непридатними до виконання окремих видів діяльності (робіт,професій,служби),пов'язаних з обігом наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів,у порядку,установленому Кабінетом Міністрів України.
- Довідку Міністерства внутрішніх справ України про відсутність у працівників,які по своїх службових обов'язках одержать (або мають) доступ безпосередньо до наркотичних коштів,психотропним речовинам і прекурсорам,не знятої або не погашеної у встановленому порядку судимості за здійснення середньої ваги,важких і особливо важких злочинів або за злочини,пов'язані з незаконним обігом наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів,у тому числі вчинені за межами України.
- Дозвіл Міністерства внутрішніх справ України на використання об'єктів і приміщень,призначених для здійснення діяльності по обігу наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів,і їхня відповідність установленим вимогам.

Ліцензія на здійснення діяльності по обігу наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів видаються на п'ять років.

У ліцензіях на здійснення діяльності по обігу наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів відзначаються перелік наркотичних коштів,психотропних речовин або прекурсорів,мету й вид господарської діяльності,що може здійснювати юридична особа,залежно від наявності й відповідності матеріально-технічної бази,кваліфікації працівників.

У комплекс наших послуг входить:
- консультування з питань одержання ліцензії на розробку,виробництво,виготовлення,зберігання,перевезення,придбання,пересилання,ввіз,вивіз,відпустку,знищення наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів і подальшої діяльності;
- формування необхідного пакету документів для ліцензії на розробку,виробництво,виготовлення,зберігання,перевезення,придбання,пересилання,ввіз,вивіз,відпустку,знищення наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів;
- подача документів для ліцензії на розробку,виробництво,виготовлення,зберігання,перевезення,придбання,пересилання,ввіз,вивіз,відпустку,знищення наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів;
- представництво ваших інтересів при рішенні питання про видачу ліцензії на розробку,виробництво,виготовлення,зберігання,перевезення,придбання,пересилання,ввіз,вивіз,відпустку,знищення наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів;
- одержання вашої ліцензії на розробку,виробництво,виготовлення,зберігання,перевезення,придбання,пересилання,ввіз,вивіз,відпустку,знищення наркотичних коштів,психотропних речовин і прекурсорів.
Будемо ради бачити Вас у числі наших клієнтів !

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014