+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Порядок проведення сертифікації автомобілів

Відповідно до статті 13 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію та сертифікацію",статті 29 Закону України "Про дорожній рух" та статті 8 Закону України "Про автомобільний транспорт" сертифікація дорожніх транспортних засобів і послуг здійснюється з метою:запобігання реалізації продукції,небезпечної для життя,здоров'я та майна громадян і навколишнього природного середовища;сприяння споживачеві в компетентному виборі продукції і послуги;створення умов для участі суб'єктів підприємницької діяльності у міжнародному економічному,науково-технічному співробітництві та міжнародній торгівлі.

Об'єктами сертифікації (продукції) є:— автомобілі пасажирські,вантажні (категорій М1,N),їх кузови та шасі нові та такі,що були у користуванні;— автобуси та тролейбуси (категорій М2,М3),їх кузови та шасі нові та такі,що були у користуванні;— причепи та напівпричепи (категорій О1-О4),їх шасі нові та такі,що були у користуванні;— мопеди,легкі мотоцикли,мотоцикли,моторолери,мототрицикли,мотоквадрацикли (категорій L1-L7) нові;— двигуни з іскровим запалюванням,дизелі,деталі циліндро-поршньової групи та газорозподільчого механізму,елементи системи живлення та випускної системи двигунів внутрішнього згоряння,сидіння пасажирські автобусів,тягово- і сідельно-зчіпне обладнання,елементи підвіски і рульового приводу,колеса,елементи системи запалювання,прилади зовнішні світлові,скло,вузли та деталі гальмівних систем,шини пневматичні.

Роботи із сертифікації продукції проводяться у відповідності з "Правилами обов'язкової сертифікації дорожніх транспортних засобів,їх складових та приладдя" та "Переліком продукції,що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні. Розд. 21. "Дорожні транспортні засоби,їх складові частини та приладдя".

Порядок проведення сертифікації передбачає (в залежності від схеми сертифікації):— подання заявки на проведення сертифікації;— розгляд та прийняття рішення за заявкою із зазначенням схеми сертифікації;— укладання договору (контракту) на проведення робіт із сертифікації;— відбір зразків ДТЗ для випробувань;— ідентифікацію ДТЗ;— проведення сертифікаційних випробувань;— аналізування одержаних результатів;— обстеження виробництва або атестацію виробництва ДТЗ,що сертифікується,або аналіз функціонування сертифікованої системи якості,якщо це передбачено схемою сертифікації;— прийняття рішення про можливість (неможливість) видачі сертифіката відповідності;— підготовка сертифіката відповідності та занесення сертифікованої продукції до Реєстру Системи сертифікації УкрСЕПРО;— технічний нагляд;— надання документів заявнику.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014