+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Сертифікація продукції

Але Закон „Про захист прав споживачів” та Декрет КМ України «Про державний нагляд за дотриманням стандартів,норм і правил та відповідальність за їх порушення» встановлюють наступні норми за якими державні органи можуть перевірити на відповідність якості товару будь-яке підприємство сфери матеріального виробництва незалежно від форми власності та його діяльності. Як зазначено в п. 1 виданої на підставі Декрету Інструкції „Про порядок здійснення державного нагляду за додержанням стандартів,норм і правил”,державному нагляду підлягає дотримання стандартів,норм і правил при розробленні,виробництві,випуску,зберіганні,транспортуванні,використанні,експлуатації,реалізації та утилізації продукції суб'єктами підприємницької діяльності,у тому числі оптовими торговельними (збутовими) організаціями не залежно від того чи вони повинні мати документи на підтвердження якості (сертифікат) чи ні.

Таким чином,що уникнути непорозуміння краще здійснювати так звану добровільну сертифікацію продукції. Відповідно до ст. 16 Закону України „Про підтвердження відповідності” Сертифікація в законодавчо нерегульованій сфері провадиться на добровільних засадах у порядку,визначеному договором між заявником (виробником,постачальником) та органом із сертифікації. При цьому підтверджується відповідність продукції будь-яким заявленим вимогам.”

Результатом здійснення підтвердження відповідності товару є видача документа (декларації про відповідність або сертифіката відповідності) на основі рішення,яке приймається після проведення відповідних процедур оцінки відповідності,що довели виконання встановлених вимог.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014