+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Сучасну кухню неможливо уявити без електричного чайника.

Обсяг чайників варіюється від 0,8 літра (на двох) до 2,0 літрів (на 4-5 чоловік). Найбільш поширені моделі на 1,5 - 1,7 л. Чим більше об'єм приладу,тим більше енергії він споживає,відповідно,його потужність повинна бути вище. Зазвичай потужність електрочайника знаходиться в межах від 1000 Вт (для 1,0 л) до 2200 Вт (для 2,0 л).

Великою перевагою електрочайника вважається наявність фільтра для води. Зазвичай його роблять із дрібної нейлонової сіточки,але зустрічаються і металеві позолочені фільтри.

У чайнику необхідна шкала рівня рідини,тому що при переливі води вище максимального рівня ви можете облитися окропом. Крім того,вода повинна закривати ТЕН (трубчастий електронагрівач) повністю,інакше відбудеться аварійне відключення або поломка.

Чайники підлягають обов’язковій сертифікації в Україні та повинні відповідати ДСТУ 3135.11-97 (ІЕС 335-2-15-95) ГОСТ 23511-79 ГОСТ 30320-95 (ДСТУ CISPR 14-1:2004),тому слід зауважити,що всі ці чинники обов’язково будуть враховуватись при проведенні лабораторних випробувань спеціалістами УкрСЕРПО.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ

За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Обов’язкова сертифікація в системі УкрСЕРПО на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації. Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;наносити на продукцію національний знак відповідності;компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Звернувшись до спеціалістів адвокатської компанії «Гончаров і Партнери» (goncharovv.com) ви заощадите свій час,а ми надамо професійну консультацію та допоможемо в отриманні сертифіката відповідності,а також допоможемо в розробці технічних умов,в отриманні необхідних дозволів з СЕС та інших державних структур.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

Працюючи з Укрметртестандартом,ми допоможемо вам в отриманні сертифікату відповідності на будь-яку продукцію як в Києві,так і по всій Україні.

, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014