+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Промислові світильники для освітлення виробничих приміщень

Люмінесцентні світильники для освітлення

Важливим показником для будь-якого типу лампи є кольоропередача. Як відомо,колірний індекс спектру природного (сонячного) світла приймається 100 Ra. Чим нижчий колірний індекс спектру лампи,тим гірша передача кольору.

Основні характеристики джерел світла є такими:Тип джерела світла Термін експлуатації,год. Світловіддача,лм/Вт Колірний індекс,Ra лампа розжарювання 1000 17 100 люмінесцентна лампа 12000 65 80 ртутна лампа (ДРЛ) 12000-15000 50 40 металогалогенна лампа (ДРІ) 6000-10000 90 90 натрієва лампа (ДНаТ) 15000-25000 120 25

Лампи розжарювання та ртутні лампи мають надто низькі світловіддачу або колірний індекс,тому,згідно з вимогами нинішніх СНіП,для освітлення приміщень вони не придатні. Металогалогенні лампи мають достатньо оптимальний спектральний склад випромінювання,тож їхнє застосування забезпечить оптимальне освітлення приміщення. Однозначно,для освітлення цехів та інших виробничих приміщень слід застосовувати металогалогенні і люмінесцентні лампи,адже за їхньою допомогою вирішуються питання економії та якості освітлення. Структура витрат на будь-яку освітлювальну установку розподіляється таким чином:10% – капітальні витрати на освітлювальні прилади;15% – витрати на монтаж і експлуатацію освітлювальних приладів;75% – витрати на оплату електроенергії.

Промислові світильники для освітлення виробничих приміщень з нормальними і важкими умовами довкілля. Світильники,які працюють у середовищах з високою концентрацією пилу і вологи,виконуються із ступенем захисту від ІР54 до ІР65. Залежно від кривої сили світла і ступеня захисту,всі ці світильники можна розділити за зонами застосування на три групи.

Перша група – це світильники для освітлення низьких і середніх за висотою виробничих і допоміжних приміщень,до них належать серії РСП-02В-80/125,ЖСП-02В-70/100,ГПП(ЖПП)-01-70/100,ЖСП-05В-150,РСП-12В-250 та ін.

Друга група – це світильники для освітлення виробничих приміщень висотою 8…12 м,це ЖСП(ГСП)-07В-250/150,ЖСП(ГСП)-04В-250/400,ЖПП(ГПП)-02В-250/400,а також РСП(ЖСП)-17В-250 з принципово новою оптичною системою.

Третя група – це світильники для освітлення виробничих приміщень висотою 15…40 м,це серії РСП-08В-700,ГСП-17В-700 і нова конструкція ЖСП-24В-600,а також ЖСП(ГСП)-09В потужністю 1000 Вт з незалежним ПРА.

Догляд та обслуговування світильників є дуже важливим питанням,особливо у середовищах із забрудненою атмосферою і у важкодоступних місцях. Цим вимогам відповідають нові світильники серії ГСП(ЖСП)-19В та ГСП-20В потужністю 1000 і 2000 Вт із вмонтованими пускорегулювальними апаратами. Застосування пилозахисного елементу та фільтру дає можливість вирішувати ці завдання,себто зменшувати забруднення внутрішньої поверхні відбивача та захисного скла,а застосування натрієвих ламп з двома пальниками продовжує термін експлуатації світильника до 55000 годин,тому він не потребує обслуговування протягом 8-9 років. Основне застосування таких пристроїв передбачено у галузях промисловості,де пил та агресивні гази швидко забруднюють світильник (металургійні,ливарні,цементні заводи тощо). Цими приладами замінюють морально застарілі серії типу РСП 05-1000,ГСП 17-1000/2000.

Люмінесцентні світильники для освітлення виробничих,адміністративних і допоміжних приміщень із ступенем захисту від ІР20 до ІР65. Серед усіх груп світильників з різними джерелами світла найбільше застосування мають світлові прилади з люмінесцентними лампами (приблизно 50%). Останнім часом широке застосування мають електронні пускорегулювальні апарати для люмінесцентних ламп,які допомагають значно розширити сферу застосування люмінесцентних світильників,оскільки можуть працювати при температурі -25°С і надають можливість регулювати світловий потік,а також створювати інтелектуальні системи освітлення. Для промисловості необхідні люмінесцентні світильники із ступенем захисту від ІР50 до ІР65,це серії освітлювальних приладів ЛСП-04У;ЛСП-02В – одно- та дволампового виконання потужністю від 18 до 65 Вт з магнітними та електричними пускорегулювальними апаратами,а також нову серію типу ЛСП(ЛПП)-07В від 18 до 58 Вт.

Прожекторне освітлення. Це освітлення промислових і спортивних об’єктів,портів,станцій,вокзалів і архітектурне освітлення.

Широке застосування знайшли прожектори для освітлення спортивних споруд,це прожектори типу ГО-06В-1000/2000,ГО-12В-1000/2000,до речі,ними освітлений стадіон «Україна» у м. Львові.

Для освітлення відкритого простору широке застосування знайшли прожектори типів ЖО-07В-250/400,ЖО-04В-600/1000,ЖО-08В-250/400/600,а для архітектурної підсвітки застосовують прожектори типу ЖО-03В-70/100 та ЖО(ГО)-09В-70/100.

Світильники для зовнішнього освітлення. Ця група світлових приладів охоплює освітлення доріг,вулиць,парків,скверів,а також підземних переходів,тунелів тощо. Розроблена і серійно випускається нова серія вуличних світильників типу ЖКУ-08У-150/250 та РКУ-08У-125/250 із застосуванням алюмінієвого профілю. Для освітлення парків,скверів призначені світильники типу РТУ-01В-80/125 та ЖТУ-01В-100/150. Для освітлення підземних переходів,тунелей,гаражів - світильники типів РБУ-01В-80/125,ЖБУ-01В-70/100 зі ступенем захисту ІР54,РПП-03В-80/125 тощо.

Всі ці норми та параметри обов’язково враховуються при проведенні лабораторних випробувань,для отримання сертифікату відповідності в системі УкрСЕРПО.

Основним завданням випробувального центру (ВЦ) є випробування якісних показників продукції та безпеки з метою оцінки їх відповідності вимогам нормативної документації.

Обов’язкова сертифікація на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації (УкрСЕПРО) Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) має великий досвід роботи в галузі сертифікації продукції та постійні контакти з державними органами сертифікації,в тому числі з Укрметртестстандар,ми допоможемо вам в швидкому отриманні сертифіката відповідності при мінімальних затратах,як в Києві так і по всій Україні.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014