+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

ПІСТОЛЕТИ

Працюючи з Укрметртестандартом,ми допоможемо вам в отриманні сертифікату відповідності на будь-яку продукцію як в Києві,так і по всій Україні.

Назва цього виду зброї походить від чеського слова «пистал» - дудка,хоча є думка,що своїм походженням воно зобов'язано італійському слову «писталло »,що позначав передню луку сідла,до якої колись кріпилася особиста зброя.

Сучасні газові пістолети являють собою індивідуальна автоматична зброя,у патронник якого патрони подаються по черзі з коробчатого магазина.

Більшість випускаються в справжній час газових пістолетів є самозарядними (автоматичними),тобто перезарядження й підготовка до наступного пострілу здійснюються в них за рахунок енергії порохових газів,що утворилися після першого пострілу. Таким образом,роль стрільця під час стрілянини з такого пістолета зводиться лише до прицілювання й послідовному натиску на спусковий гачок. Завдяки автоматичної роботі механізмів перезарядження,взведенню ударно-спускового механізму при кожному пострілі і швидко змінюваному магазину він має більшу скорострільність,чим револьвери.

Пристрій газового пістолета:1 - мушка,2 - стовбур,3 - поворотна пружина,4 - затвор,5 - выбрасыватель,б - бойок,7 - ударник,8 - цілина із прорізом,9 - курок,10 - разобщитель,11 - рукоятка пістолета,12' - бойова пружина,13 - засувка магазина,14 - кришка магазина,15 - пружина подавателя,16 - подаватель,17 - корпус магазина,18 - спусковий гачок,19 - спускова скоба,20 - патронник з патроном,21 - рамка пістолета,22 - рассекатель.

Рамка пістолета є конструктивною основою,на якій інші деталі зброї збираються в єдине ціле. Її головними елементами звичайно є:рукоятка,що служить одночасно гніздом для магазина,ложі,призначене для розміщення стовбура й затвора,а також спускова скоба. Вікна рукоятки прикриваються пластмасовими щічками з насічками для зручності тримання.

Одним з істотних відмінностей рамки газового пістолета від рамки кульової зброї тієї ж моделі є якість матеріалу. Міцна збройова сталь у газових пістолетах замінена спеціальними полегшеними сплавами,які при гаданій міцності володіють високою крихкістю. Цю особливість своєї зброї власникам газових пістолетів варто завжди мати в виду.

Стовбур - сталева порожня трубка без нарізів,що служить для додання газовому струменю спрямованості розпилення хімічного складу. Усередині стовбура розміщається стрижень або поздовжнє перебирання (довжина - від 10 до 30 мм). Вважається,що вона перешкоджає розсвердленню стовбура під кульові боєприпаси. Крім того,перемичка у певній мері сприяє розпиленню газової струменя й страхує від вильоту назовні великих фракцій заряду:

У деяких конструкціях газової зброї в дулової частини є внутрішня нарізка,що дозволяє кріпити спеціальну насадку для запуску сигнальних і освітлювальних ракет. З казенної частини канал стовбура має більший діаметр,що дозволяє розміщати патрон. Це розширення називається патронником. На нижній його частині проточен невеликий скіс,що дозволяє патрону входити з магазина у стовбур без затримок.

У більшості конструкцій стовбур з'єднаний з рамкою за допомогою спеціальної серги й кріпиться штифтом з пресовою посадкою або методом,що дозволяє розбирання. Затвор служить для подачі патрона з магазина в патронник,щільного запирання каналу стовбура при пострілі,утримання й витяги гільзи (або невикористаного патрона) і взведення курка.

На кожусі затвора кріпляться мушка й цілина,важіль запобіжника,інші конструктивні елементи,забезпечення ведення автоматичного вогню. Усередині затвор має канал для розміщення стовбура з поворотною пружиною й поздовжні припливи,які зчіплюють затвор з рамкою й забезпечують йому поздовжнє рух.

Всі такі пістолети підлягають обов’язковій сертифікації в системі УкрСЕРПО в Україні,саме тому повинні відповідати ГСТУ 78-41-003-97

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Всі ці норми та параметри обов’язково враховуються при проведенні лабораторних випробувань,для отримання сертифікату відповідності.

Основним завданням випробувального центру (ВЦ) є випробування якісних показників продукції та безпеки з метою оцінки їх відповідності вимогам нормативної документації.

Обов’язкова сертифікація,в системі УкрСЕРПО,на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації. Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) має великий досвід роботи в галузі сертифікації продукції та постійні контакти з державними органами сертифікації,ми допоможемо вам в швидкому отриманні сертифіката відповідності при мінімальних затратах!

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014