+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Вентилятор

Вентилятор не прохолоджує повітря,але створює приємний потік повітря,який допоможе Вам більш комфортно переносити жару.

Вентилятори такого типу бувають настільними й підлоговими. Настільні вентилятори звичайно мають меншу потужність,і призначені для створення комфорту на маленьких просторах. Потужності підлогових вентиляторів досить для створення комфорту у всій кімнаті.

Вентилятори можуть оснащуватися регуляторами потужності,а іноді й нічником. На що потрібно звернути увагу при покупці:

Надійність підставки (кріплення) Рівень шуму. Якщо Ви збираєтеся включати вентилятор на ніч,то бажано,щоб рівень шуму не перевищував 25-30 Дб (вказується в паспортних даних). Продуктивність (виміряється в М3/год і вказується в паспортних даних).

Виникає питання,яка продуктивність повинна бути у вентилятора. Обсяг приміщення помножте на два. Або вибирайте з розрахунку 30-80 м3/год на людину.

Вентилятор для туалету Такий вентилятор установлюється у вентиляційний отвір і підключається до освітлення,що найбільше зручно. Увімкнули світло - вентилятор працює. Для туалету досить потужності 30 м3/ч. Якщо туалет має загальний повітровід з іншими кімнатами,то рекомендується придбати зворотний клапан,щоб повітря не гуляло з кімнати в кімнату.

Вентилятор для ванної Він потрібний,якщо у ванній накопичується конденсат і повітря стає вологим. Є також вентилятори з контролем вологості. Як тільки вологість перевищить припустиму межу,вентилятор відключається.

Вентилятор для кухні Вентилятор потрібний,якщо кухонна витяжка не справляється з димом і запахами. Є моделі,які встановлюються у вентиляційний отвір,але він може бути зайнятий витяжкою.

Повітроводи природної вентиляції не призначені для установки витяжок і вентиляторів. Найбільш оптимальний для кухні віконний вентилятор.

Вентилятори бувають витяжні й припливні. Витяжні вентилятори витягають повітря із приміщення. Припливні - нагнітають чисте повітря з вулиці в приміщення. Для кухні більше підійде витяжний вентилятор.

Вентиляція інших приміщень Рекомендується встановити два вентилятори:витяжний і припливний. Бажано встановити їх на великій відстані,а краще в різних кімнатах. Найпростіше використовувати віконні вентилятори.

Комплексні системи вентиляції для будинків і заміських котеджів Мова йде про дороблення системи природної вентиляції. Якщо існуюча система вентиляції не справляється,то варто поставити централізовану систему вентиляції. Така система складається з декількох блоків:вентилятора,автоматики,забірного пристрою й вентиляційних каналів.

Особливу увагу варто звернути на блок автоматики,від нього залежить економічність усієї системи. Принцип дії такої системи досить простий:повітря через забірний пристрій втягується вентилятором і передається по вентиляційних каналах у приміщення. Блок автоматики регулює потік повітря й періодичність включення вентиляції. В особливо дорогих блоках автоматики є навіть керування мобільним телефоном або через WAP. Часто такі системи забезпечуються блоками підігріву припливного повітря.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Обов’язкова сертифікація в системі УкрСЕРПО на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації. Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Звернувшись до спеціалістів адвокатської компанії «Гончаров і Партнери» (goncharovv.com) ви заощадите свій час,а ми надамо професійну консультацію та допоможемо в отриманні сертифіката відповідності.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

Працюючи з Укрметртестандартом,ми допоможемо вам в отриманні сертифікату відповідності на будь-яку продукцію як в Києві,так і по всій Україні.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014