+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Відмовні листи

Відмовний лист - це документ,який містить інформацію про те,що продукція не підлягає обов'язковій сертифікації в Україні.

Відмовні листи поділяються на два типи:—відмовний лист призначене для торгівлі:—відмовні листа для митниці,тобто для митного оформлення вантажу.

Митні органи приймають як регламентуючий документ тільки листи,видані акредитованими та уповноваженим органами з сертифікації,а роз'яснювальний лист для торгівлі може видати будь-який акредитований орган із сертифікації. Термін дії відмовної листи обмежується одним роком,оскільки номенклатура продукції,що підлягає обов'язковій сертифікації,змінюється один раз на рік.

Для торгівлі даний документ зазвичай потрібна в тих випадках,якщо продукція не підлягає обов'язковій сертифікації в системі УкрСЕПРО і продавець,як роз'яснювального документа для контролюючих органів,пред'являє лист,де йдеться про те,дана продукція не підлягає обов'язковій сертифікації.

У митних органів номенклатура розбита за кодами УКТ ЗЕД. Іноді код УКТ ЗЕД не зовсім правильно спочатку присвоюється відповідно до самої продукції і митниця,при перевірці вантажу за кодом УКТ ЗЕД,вимагає сертифікат відповідності,а якщо перевірити продукцію відповідно до діючої номенклатурі за кодами ДКПП (державний класифікатор промислової продукції),виходить так,що даний вид не підлягає обов'язковій сертифікації. Ось у таких випадках для вирішення суперечок і оформляється роз'яснювальний лист органу з сертифікації.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014