+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

електроплита

Електроплити поділити можна на – класичні або склокерамічні електроплити,також є індукційні плити – вони швидше за все нагріваються,а працюють за технологією що схожа до мікрохвильової печі.

Класична електроплита – на вигляд схожа до газової плити у якої конфорки схожі на бліни,вони прості та зручні у використанні. Мінусом класичної плити є те,що конфорки електроплити нагріваються і остигають далеко не відразу.

Склокерамічна плита,це вже високотехнологічний та сучасний продукт,який характерний відмінними експлуатаційними якостями. Склокерамічна плита на відміну від класичної дуже швидко розігрівається – для досягнення температури їй потрібно не більше 10 хвилин,що можна експлуатаційні якості її порівняти з газовою плитою,також для цих плит характерний високий рівень безпеки,плюс до того і ідеально рівна поверхня. Склокерамічні плити мають електронне управління,забезпечуються індикаторами залишкового тепла.

Конфорки. Зазвичай їх буває від 2 до 6,найбільш популярний стандартний варіант – 4. Конфорки відрізнятися:розмірами,формою,швидкістю нагрівання та потужністю. Є двоконтурні конфорки – на склокерамічна конфорка може мати вигляд кола в колі,це означає,що конфорка універсальна і підходить до будь якої посуди. Електрична плита також може мати автоматичні конфорки,які визначають температуру посуду,що автоматично контролює процес кипіння води – конфорка коли вода закипить,автоматично скине потужність і просто буде підтримувати процес кипіння.

Всі електроплити повинні відповідати сучасним вимогам безпеки та енергозбереження,а також нормам ДСТУ та ГОСТ.

Електрика може з успіхом замінити природний газ,особливо після збільшення ці. Але в низці листів,зокрема в Листі від 20.05.2009 р. N 3319/09/17-09 Національна комісія регулювання електроенергетики України зазначає,що коли споживач електричної енергії,як власник об’єкта архітектури (індивідуальний будинок) встановлює кухонну електроплиту та/або електроопалювальну установку,а проектом будинку їх установка не передбачалась,то він також має звернутись до відповідних організацій щодо внесення до проекту будинку змін щодо обладнання та використання кухонної електроплити та/або електроопалювальної установки.

Таким чином встановлення електроплитки чи електроопалення в будинку в Україні потребує внесення змін в цілий проект будинку,якщо встановлення електроплит в ньому не передбачалося. А встановлення електроплит проектами,як правило,не передбачається всіма проектами індивідуальних будинків,оскільки у нас проектування йде під газ. Оскільки ціна на газ зростає швидше за електрику і оскільки електрика є 100% вітчизняним продуктом,на відміну від газу,ця проблема є перешкодою на запровадженні електроопалення та електроплит.

Основним завданням випробувального центру (ВЦ) є випробування якісних показників продукції та безпеки з метою оцінки їх відповідності вимогам нормативної документації.

Обов’язкова сертифікація на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації. Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації в органах УкрСЕРПО та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ — За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність. — В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції. — ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також обов’язково повинні відповідати ДСТУ ІЕС 60335-2-6-2002 ГОСТ 23511-79 ГОСТ 30320-95 (ДСТУ CISPR 14-1:2004

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) допоможе вам як в отриманні сертифікату відповідності для електроплит,так і в отриманні проектної документації.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

Ми плідно співпрацюємо з Укрметртестандарт,тому зможемо швидко отримати для вас сертифікат відповідності як в Києві,та і по всій Україні.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014