+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Масляні радіатори

Ця група обігрівачів - найвідоміша й розповсюджена. Масляні радіатори являють собою електричну батарею,наповнену маслом. Масляний радіатор працює,як звичайний радіатор. Кімната прогрівається також повільно.

Регулятором термостата Ви можете виставити потрібну температуру,а регулятором потужності виставити необхідну потужність,щоб не перевантажувати електричну мережу (особливо актуально для старих квартир з поганою електропроводкою). Такий обігрівач можна взагалі не виключати,і при цьому він буде працювати досить ощадливо.

Основні переваги масляних радіаторів:— Безпечні. Нагрівальні частини закриті й не зможуть викликати пожежі. — Швидко і якісно нагрівають повітря,при цьому не пересушуючи його. — Безшумні.

Урахуйте,що грані масляного радіатора можуть нагріватися до 100-150 градусів ( залежно від моделі). Також його слід установлювати на відстані не менш 50 см від меблів матеріалів,що й легко плавляться.

Конвектори Що гріє елемент цього приладу - тен,сталевий вигнутий "прут" у захисному металевому корпусі,що й одночасно гріє. Конвекторні обігрівачі поширюють тепло за рахунок природної конвекції,коли нагріте повітря піднімається нагору,поступаючись місцем холодному.

Існують напольні й настінні конвектори. Як і масляні радіатори,конвектори забезпечуються термостатом і також можуть працювати безупинно.

Конвектори порівняно повільно гріють повітря,за винятком моделей із вбудованим вентилятором.

Основні гідності конвекторів:— Безпечні. Нагрівальні частини закриті й не зможуть викликати пожежі. — Безшумні,за винятком моделей із вбудованим вентилятором. — Не псують зовнішнього вигляду кімнати. — Можуть бути встановлені на стіну,і будуть недоступні для маленьких дітей.

Теплові вентилятори Елементом,що гріє,у теплових вентиляторах є тонка спіраль. Повітря,що нагнітається вентилятором,проходячи через спіраль нагрівається й швидко нагріває приміщення.

При цьому потрібно помітити,що теплові вентилятори сушать повітря в приміщенні,що не дуже добре для здоров'я.

Також при роботі теплові вентилятори видають шум і легкий запах гарі (пил потрапляючи на спіраль згоряє). Бувають напільні,настінні й навіть настільні теплові вентилятори

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ

За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Обов’язкова сертифікація на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації. Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Процедура отримання сертифікату відповідності в системі УкрСЕРПО дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Звернувшись до спеціалістів адвокатської компанії «Гончаров і Партнери» (goncharovv.com) ви заощадите свій час,а ми надамо професійну консультацію та допоможемо в отриманні сертифіката відповідності.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

Працюючи з Укрметртестандартом,ми допоможемо вам в отриманні сертифікату відповідності на будь-яку продукцію як в Києві,так і по всій Україні.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014