+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Марміт

Марміт (фр. marmite—казанок,каструля) — у ресторанній справі і громадському харчуванні різні види ємностей:

— окрема ємність прямокутної,овальної,круглої форми низького або середнього профілю з кришкою,виготовлена із срібла,алюмінію чи нержавіючої сталі,призначена для зберігання продуктів,напівфабрикатів та подачі на стіл готової їжі,інколи - обладнана електричним нагрівачем або вбудованим тиглем,у якому як паливо використовуються спеціальні сухі брикети;

— для приготування та наступного збереження в підігрітому стані використовуються марміти у вигляді стойок-вітрин або елементів ліній роздач із багатьма ємностями великого об'єму для страв,та гарнірів,як правило,з електричним чи паровим підігрівом.

Марміт електричний настільний призначений для збереження в гарячому стані других блюд,гарнірів,соусів. В марміті використаний принцип "водяної лазні",нагрів продуктів і підтримка потрібної температури відбуваються за допомогою води,що підігрівається електричними тенами,які встановлені під ємністю й захищені піддоном. Таким чином,зберігаються всі смакові й живильні якості блюд,без підгоряння й пересушування. Відмінною рисою цього марміта є герметично закритий нагрівальний елемент - ТЕН і спеціальний кран для зливу води,що забезпечує безпека експлуатації й санітарної обробки. Устаткування виготовлене відповідно до європейських норм якості й безпеки. Корпус і Тени виконані з нержавіючої сталі. Передбачено використання стандартних гастроємкостей 1хGN1/1 або 3хGN1/3 або GN2/3+GN1/3. Компактні габарити мармита,дозволяють розмістити його на кухні будь-якого розміру й використати як окремо,так і в складі теплових ліній.

При проведенні лабораторних випробувань,для одержання сертифіката,будуть ураховуватися мінімальні вимоги:

Час розігріву,хв. 20

Габарити,мм 570х365х285

Маса,кг 12

Напруга,В 220

Споживана потужність,квт 1,6

Робоча температура,З 0 + 80

і повинні відповідати ДСТУ EN 60335-2-12-2002 ДЕРЖСТАНДАРТ 23511-79 ДЕРЖСТАНДАРТ 30320-95 (ДСТУ CISPR 14-1:2004)

Обов'язкова сертифікація на відповідність обов'язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводитися виключно в державній системі сертифікації. Обов'язкова сертифікація в усіх випадках винна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під година проведення сертифікації,у системі УкрСЕРПО,та в разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопаду 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної їм продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситися тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов'язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ'ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов'язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводити в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому доля,зобов'язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або в сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ — За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність. —У Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 Кпапу Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Оскільки марміти внесені в перелік обов'язкової продукції,що підлягає сертифікації в Україні,то ви можете звернутися до фахівців Адвокатської компанії «Гончаров і Партнери» (goncharovv.com) для якісної і швидкої роботою по одержанню сертифіката якості.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг у галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

Працюючи з Укрметртестандартом,ми допоможемо вам в отриманні сертифікату відповідності на будь-яку продукцію як в Києві,так і по всій Україні.

, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014