+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Пилососи

За принципом роботи пилососи бувають наступних типів:

З пилозбірником у вигляді мішечка. Це класичний пилосос:пил накопичується в багаторазовому або одноразовому (наприклад,паперовому) мішечку. Забирати їм можна практично будь-яку поверхню,на відміну від "миючого".

Пилососи із циклонним фільтром. Повітряний потік з пилом закручується у вихровий потік,пил осідає в пластиковому контейнері.

З водяним фільтром. Пил пропускається через воду,де й залишається. Того такий пилосос уміє дезодорувати приміщення,зволожити повітря,прочистити сантехніку,що засмітилася.

"Миючі" пилососи - призначені для вологого прибирання приміщень. Принцип дії їх простий:з ємності із чистою водою й миючим розчином вода вихлюпується на поверхню,відразу всмоктується й збирається в ємності для брудної води. Ними дуже добре забирати гладкі поверхні або не дуже волохаті килими,але ті речі,які бояться вологи (наприклад,паркет) їм не під силу..

Є також вбудовані пилососи. Їхня основна перевага у тому,що фільтроване повітря із залишками пилу вони викидають назовні,на вулицю. Якість прибирання ними одна із кращих.

Кожен пилосос повинен відповідати ДСТУ 3135.6-96 ГОСТ 30345.6-97 МЭК 335-2-293 ДСТУ ІЕС 60335-2-69-2001 ГОСТ 23511-79 ГОСТ 30320-95 ДСТУ CISPR 14-1:2004

Обов’язкова сертифікація на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації (система УкрСЕРПО). Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:—сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;—наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;—компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:—реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;—припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Також бойлери повинні відповідати встановленим обов’язковим вимогам ДСТУ 3135.11-97 (ІЕС 335-2-15-95) ГОСТ 23511-79 ГОСТ 30320-95 (ДСТУ CISPR 14-1:2004

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) має великий досвід роботи в галузі сертифікації продукції та постійні контакти з державними органами сертифікації,ми допоможемо вам в швидкому отриманні сертифіката відповідності при мінімальних затратах!

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

Працюючи з Укрметртестандартом,ми допоможемо вам в отриманні сертифікату відповідності на будь-яку продукцію як в Києві,так і по всій Україні.

, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014