+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Пральні машини

Перше,чим відрізняються пральні машини - це тип завантаження. Машини можуть бути як з вертикальним,так і з горизонтальним (фронтальним) завантаженням.

Стандартні машини мають висоту 85 см,глибину 58 см і ширину - 60 см. Звичайно,зменшення глибини позначиться й на максимальному завантаженні. Вузькі машини не зможуть умістити більш 3.5 кг білизни,тоді як більш широким моделям доступне завантаження п'яти й навіть семи кілограмів.

Бак - це більша ємність у якій розташовується барабан пральної машини. Барабан завжди виготовляють із нержавіючої сталі,а бак може бути зроблений з композитних матеріалів. З погляду зносостійкості й довговічності пріоритетні баки з нержавіючої сталі.

Прийнято ділити машини на класи за ефективністю прання. Ефективність прання класу "А" і "В" - це дбайливе й при цьому дуже якісне прання. Такі ж позначення використовуються при визначенні класу енергоспоживання. Найнижчий рівень споживання енергії показують машини класу "А","А+" і "А++". Ці позначення означають,скільки енергії буде споживати машинка при пранні на 60 градусах. Позначення "А" виходить,що цей показник нижче 1 кВт/година. Машини класу "В","З" і "D" споживають більше енергії.

Якість віджиму виробники визначають у кількостях обертів на хвилину. Звичайно машини показують до 1000 обертів,що дозволяє віджати бавовняні речі до небагато вологого стану,а тонкі тканини зробити практично сухими. Чим вище оберти,чим більше швидкість віджиму тим вище його якість.

Пральні машини підлягають обов’язковій сертифікації в системі УкрСЕРПО на території України,тому повинні відповідати таким нормам:

ДСТУ ІЕС 60335-2-7-2001

ГОСТ 23511-79

ГОСТ 30320-95

(ДСТУ CISPR 14-1:2004 з 01.07.2005)

(ЕМС - тільки для автоматичних та напівавтоматичних машин)

ДСТУ ІЕС 60335-2-7-2001

ГОСТ 23511-79,р. 1

ГОСТ 30320-95

(ДСТУ CISPR 14-1:2004)

Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) має великий досвід роботи в галузі сертифікації продукції та постійні контакти з державними органами сертифікації,в тому числі з Укрметртестстандар,ми допоможемо вам в швидкому отриманні сертифіката відповідності при мінімальних затратах,як в Києві так і по всій Україні.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014