+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Електричні водонагрівачі

Якщо розглядати електроводонагрівачі (ЕВН),то вони бувають двох основних типів:проточного та накопичувального (бойлери).

Бойлер нагріває воду до 55-75 градусів,після чого підтримує її температуру в автоматичному режимі. Оскільки нагрів відбувається поступово,такий апарат не вимагає великої електричної потужності і в більшості випадків може бути підключений до стандартної електричної розетки. Навіть 150-літрові бойлери споживають,як правило,не більше за 1,5-2 кВт. Іншою перевагою накопичувальних водонагрівачів є те,що гаряча вода може витрачатися декількома водорозбірними точками.

З іншого боку,до недоліків накопичувальних ЕВН можна віднести:необхідність проведення періодичного технічного обслуговування (заміни магнієвого аноду,промивання внутрішньої поверхні баку,чищення ТЕНів - нагрівальних елементів - від накипу);обмежений об'єм гарячої води,який можна використати без перерви на нагрів;та вельми відчутний час нагріву наступної "порції".

Накопичувальні водонагрівачі розрізняються за багатьма параметрами,але,насамперед,за об'ємом баку. Місткість накопичувального водонагрівача може коливатися від 10 до 500 літрів. Щоб підібрати необхідний саме Вам об'єм,слід врахувати,що одній людині для душових процедур необхідно 25-30 літрів гарячої води. При цьому бажано,щоб при повсякденному користуванні водонагрівачем гаряча вода з баку забиралася не повністю:нагрівання нової порції води вимагає певного часу.

Майже усі моделі нагрівачів мають регулятор,що дозволяє встановлювати граничну температуру нагріву води. Також є можливість встановлювати мінімальну температуру,яка запобігає замерзанню води у нагрівачі,встановленому у приміщеннях,що не опалюються.

Щоб водонагрівач служив довго і надійно,він повинен бути зроблений з матеріалів з хорошими антикорозійними властивостями. Внутрішня поверхня у деяких (невеликих за об'ємом) бойлерах робиться з поліпропілену або з міді. Але найчастіше баки все ж роблять зі сталі,а на внутрішню поверхню наноситься шар захисної емалі чи кераміки.

Емальована сталь - дуже міцний матеріал,стійкий до високих температур,до впливу хімічних речовин і є нетоксичним. Для збільшення терміну служби баку в ньому встановлюють антикорозійний анод. Служить антикорозійний анод до 7 років.

Слід правильно вибрати місце для розміщення приладу. Для цього треба звернути увагу на спеціальне позначення,що є у документації до приладу та/або на спеціальній табличці на самому нагрівачі - IP. Це Міжнародний клас захисту,що позначається двома цифрами:

Перша цифра - захист від контактів або попадання чужорідних тіл:— 1 - рука,чужорідні тіла крупних розмірів;— 2 - палець,чужорідні тіла середніх розмірів — 4 - дріт,чужорідні тіла розміром > 1 мм;— 5 - повний захист (в т.ч. і вид пилу);

друга цифра - захист від потрапляння води:— 0 - відсутність особливого захисту;— 1 - краплі води,що падають згори;— 3 - захист від дощу або бризок під кутом 60°;— 4 - захист від бризок з усіх напрямів;— 5 - захист від водяних струменів з усіх напрямів.

Найчастіше водонагрівачі мають захист IP24 або IP25. Це означає,що водонагрівач з позначенням IP24 має захист від потрапляння бризок води. Такий нагрівач можна встановити у ванній кімнаті,але подалі від раковини чи душу. А водонагрівачу з IP25 не страшні навіть водяні струмені,а значить,його можна прикріпити де завгодно. Правда,щоб не ризикувати,все одно краще монтувати прилад окремо.

Всі ці норми та параметри обов’язково враховуються при проведенні лабораторних випробувань,для отримання сертифікату відповідності в системі УкрСЕРПО.

Основним завданням випробувального центру (ВЦ) є випробування якісних показників продукції та безпеки з метою оцінки їх відповідності вимогам нормативної документації.

Обов’язкова сертифікація на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації (УкрСЕПРО) Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ

Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:—сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;—наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;—компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:—реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;—припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Також бойлери повинні відповідати встановленим обов’язковим вимогам ДСТУ 3135.11-97 (ІЕС 335-2-15-95) ГОСТ 23511-79 ГОСТ 30320-95 (ДСТУ CISPR 14-1:2004)

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ

За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) має великий досвід роботи в галузі сертифікації продукції та постійні контакти з державними органами сертифікації,в тому числі з Укрметртестстандар,ми допоможемо вам в швидкому отриманні сертифіката відповідності при мінімальних затратах,як в Києві так і по всій Україні.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014