+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Посуд керамічний фаянсовий

Традиційно посуд буває сталевий,емальований,чавунний,з корозійностійкої сталі,з литих алюмінієвих сплавів,зі жаростійкого скла,а також із тефлоновим покриттям.

Необхідно перевірити,чи має виріб супровідні документи,сертифікати якості,а також інструкції для використання.

Якісний посуд обов'яз¬ково має маркування,де зазначено,хто виробник,його адреса,з чого виготовлений.

Щодо емальованого посуду,зверніть увагу на якість емалі:вона повинна бути рівномірна,блискуча,не відлущуватися. Якщо посуд із корозійностійкої сталі,то він не повинен за кілька місяців поржавіти чи покритися темними плямами.

Гарантійний термін посуду - від 6 місяців до року. Повернути його можна тільки тоді,коли впродовж цього часу виявите дефекти виробництва,не пов'язані з використанням.

Що товстіші стінки сковорідки,то вона якісніша Рекомендують вибирати сковорідки масивні,з товстими стінками і дном. Бажано,щоб вони були зроблені з титану,чавуну або принаймні мали сталеве дно.

Перевага чавунної сковорідки у тому,що в ній тепло рівномірно розподіляється й довго зберігається. Окрім того,чавун має природні антипригарні властивості,які згодом тільки підсилюються. Сковорідки з чавуну найважчі й не деформуються.

Дно сковорідки повинно бути рівним,якщо є горби і ямки - це вже дефекти виробництва. Стінки пательні теж мають бути достатньо товсті.

Основою будь-якої керамічного посуду є що змінює під час випалення колір глиняна маса. Уперше вона обпалюється при температурі 900 градусів Цельсія (розплавляють випалення).

Після нанесення прозорою або кольорової глазурі (поливи) при температурі приблизно в 950 градусів Цельсія проводиться повторна (зачищають) випал,черепок залишається пористим. Низька температура випалу робить можливим застосування дуже інтенсивних подглазурних фарб. У результаті безліч виробів (каструлі,глечики,вази і т.п.) радують нас різнобарвним розписом. Будь-яка кераміка легко б'ється.

Фаянс обпалюється при температурі 1050 градусів Цельсія і в другій - при температурі 950 градусів Цельсія.

Після випалу з'являється в основному білий черепок,також пористий,який як правило покривається прозорою глазур'ю. У результаті низьких температур випалу можливе застосування дуже інтенсивних подглазурних фарб. Фаянс часто використовується для виготовлення столового посуду.

Фаянсовий посуд найчастіше має прості форми,вона чудово підходить для простого грубуватого стилю (до різнобарвним скатертинам,столових приладів з дерев'яними живцями і т.п.). З фаянсом завжди потрібно звертатися дуже обережно,він легко б'ється.

Попередньо просушеної тонка кераміка в перший раз обпалюється при температурі 900 градусів Цельсія,як і фарфор. У результаті з'являється білий черепок,який потім можна обробляти самим різним способом. Або після першого випалу наносять кольорову глазур (поливу) і потім ліплять вдруге,або розписують подглазурнимі фарбами,на яку потім наносять прозору глазур. Друге випалення відбувається при температурі 1250 градусів Цельсія. Тому тонка кераміка,на відміну від теракоти і фаянсу,абсолютно не пропускає воду. Крім того,вироби з тонкої кераміки покривають внутріглазурной розписом,після чого потрібне третє випалення. Вироби з тонкої кераміки міцніші і більш ударостійкі. Їх великою перевагою є здатність накопичувати тепло.

Всі ці норми та параметри обов’язково враховуються при проведенні лабораторних випробувань,для отримання сертифікату відповідності в системі УкрСЕРПО.

Основним завданням випробувального центру (ВЦ) є випробування якісних показників продукції та безпеки з метою оцінки їх відповідності вимогам нормативної документації.

Обов’язкова сертифікація на відповідність обов’язковим вимогам нормативних документів (державні стандарти,галузеві стандарти,стандарти науково-технічних та інженерних товариств та спілок,технічні умови тощо) проводиться виключно в державній системі сертифікації (УкрСЕПРО) Обов’язкова сертифікація в усіх випадках повинна включати перевірку та випробування продукції для визначення її характеристик і подальший державний технічний нагляд за сертифікованою продукцією.

Під час проведення сертифікації та у разі позитивного рішення органу з сертифікації заявникові видається сертифікат та право маркувати продукцію спеціальним знаком відповідності (ст. 16 Декрету). Постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. № 1599 затверджені опис та правила застосування національного знака відповідності,який засвідчує відповідність позначеної ним продукції вимогам технічних регламентів з підтвердження відповідності,які поширюються на неї. Знак відповідності наноситься тільки на ті види продукції,опис яких міститься в технічних регламентах з підтвердження відповідності. При цьому нанесення знака відповідності є обов’язковим.

Підтвердженням відповідності є діяльність,наслідком якої є гарантування того,що продукція,системи якості,системи управління якістю,системи управління довкіллям,персонал відповідають встановленим законодавством вимогам.

ОБОВ’ЯЗКИ ВИРОБНИКІВ ТА ПОСТАЧАЛЬНИКІВ:

Виробник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,відповідальна за проектування,виготовлення,пакування та маркування продукції незалежно від того,виконуються зазначені операції самою цією особою чи від її імені,зобов’язаний:— сприяти проведенню всіх процедур підтвердження відповідності,встановлених для конкретного виду продукції;— наносити на продукцію національний знак відповідності в законодавчо регульованій сфері;— компенсувати споживачам продукції завдані їм збитки в разі виявлення невідповідності продукції вимогам,зазначеним у декларації про відповідність та/або сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

Постачальник тобто юридична або фізична особа – суб’єкт підприємницької діяльності,яка вводить в обіг продукцію чи безпосередньо бере в цьому участь,зобов’язаний:— реалізовувати продукцію за умови наявності копії сертифіката відповідності та/або копії декларації про відповідність чи копії свідоцтва про визнання відповідності в порядку,визначеному законодавством;— припиняти реалізацію продукції,якщо вона не відповідає вимогам нормативних документів,зазначеним у декларації про відповідність або у сертифікаті відповідності чи свідоцтві про визнання відповідності.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОРУШЕННЯ ВИМОГ СЕРТИФІКАЦІЇ За порушення вимог згаданих вище нормативно-правових актів щодо сертифікації порушник буде нести цивільну,адміністративну та кримінально-правову відповідальність.

В Кримінальному кодексі України від 5 квітня 2001 р. є ст. 227,яка передбачає відповідальність за випуск або реалізацію недоброякісної продукції.

ст. 170-1 КпАПУ Штраф на посадових осіб підприємств,установ,організацій незалежно від форм власності,громадян - власників підприємств чи уповноважених ними осіб,громадян,які займаються підприємницькою діяльністю - від трьох до вісімдесяти восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Процедура отримання сертифікату відповідності дуже довга (офіційно до 30 днів) та має свої особливості,особливо в необхідному переліку документів,тому вам слід звернутися до нас!

Адвокатська компанія «Гончаров та Партнери» (www.goncharovv.com) має великий досвід роботи в галузі сертифікації продукції та постійні контакти з державними органами сертифікації,в тому числі з Укрметртестстандар,ми допоможемо вам в швидкому отриманні сертифіката відповідності при мінімальних затратах,як в Києві так і по всій Україні.

Наші спеціалісти нададуть вам повний спектр послуг в галузі сертифікації,допоможуть в отриманні необхідних висновків та документів,допоможуть на будь-якій стадії сертифікації продукції та допоможуть при нестандартних ситуаціях.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014