+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ЮРИСТИ АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ «ГОНЧАРОВ ТА ПАРТНЕРИ» ДОПОМОЖУТЬ В ОДЕРЖАННІ АПОСТИЛЯ ТА/АБО ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ІЗ ПРИВОДУ АПОСТИЛЯ:

Апостиль - це спеціальний штамп,що ставиться на офіційних документах,які видають органи країн учасників Гаазької конвенції. Апостиль засвідчить підпис особи під документом та справжність печатки,що поставлена на документі.

Документи,видані при участі органів державної влади та органів місцевого самоврядування,можуть використатися на території іншої держави тільки після проставления на цих документах - Апостиля.
Апостиль проставляється для всіх країн,крім Німеччини,Арабських Еміратів,Канади,Бразилії,і деяких інших країн. Для цих країн застосовується процедура легалізації.

Відзначимо,що в нашій країні апостиль проставляється на таких документах:


- на документах,що виходять від органів судової влади України;
- на документах,що виходять від органів прокуратури України,органів юстиції;
- на адміністративних документах;
- на документах про освіту та наукові звання;
на документах,оформлених державними та приватними нотаріусами;

При цьому апостиль не може проставлятися на документах,виданих закордонними дипломатичними установами України,і на адміністративних документах,що мають пряме відношення до комерційних або митних операцій. Також апостиль не проставляється на оригіналах,копіях і фотокопіях паспортних документів,військових квитків,трудових книжок,дозволів на носіння зброї,посвідчень про реєстрацію транспортних засобів (технічних паспортів),посвідчень особи,нормативно-правових актів,роз'яснень і правових висновків щодо їхнього застосування,документів,які мають характер переписки
Компетентні органи,яким надані повноваження на проставление апостиля в Україні:

- Міністерство юстиції - на документах,які видаються органами юстиції та судами,а також на документах,які оформляються нотаріусами України.
- Міністерству науки і освіти - на офіційних документах,виданих навчальними установами,державними органами,підприємствами,установами і організаціями,які відносяться до сфери освіти та науки.
- Міністерство закордонних справ - на всіх інших видах документів.

Примітка:документи які видані РАЦСОМ (свідоцтва про народження,смерті,шлюбу та т.д.,довідка про родинний стан,архівна довідка) повинна бути легалізована в обласному управлінні юстиції тієї області,де перебуває РАЦС. Наприклад Київське обласне управління юстиції перебуває в м. Києві,Одеське в м. Одесі,Львівське в м. Львові. Тільки після обласного керування РАЦСОВСЬКІ документи легалізуються та апостилируются в МЗСі,Мін'юсті.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014