+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Як оскаржувати рішення органів державної податкової служби?

Через недосконалість чинного податкового нерідко трапляються випадки неправомірного примусового стягнення податків,зупинення операцій на банківських рахунках,застосування фінансових санкцій й накладення адміністративних стягнень. Як у таких випадках захистити свої права й законні інтереси?

Кожна особа має право оскаржити рішення органів державної податкової служби,якщо вони обмежують її права,встановлені законодавством,в адміністративному або судовому порядку. Податковими органами заборонено відмовляти в прийнятті скарги (заяви) платників податків. Органи державної податкової служби зобов’язані розглядати такі скарги:— стосовно повідомлень про суми податкових зобов’язань;— рішень щодо податків і зборів (обов’язкових платежів),які стягуються до бюджетіві державних цільових фондів,крім ввізного та вивізного мита,акцизного збору і податку на додану вартість та інших податків,зборів,обов’язкових платежів при ввезенні в Україну або вивезенні (пересиланні) з її території товарів;— внесків до Пенсійного фонду та Фонду соціального страхування України.

Порядок подання та розгляду скарг або заяв визначено положенням,затвердженим наказом ДПА України від 03.03.98 р. №93 (в редакції наказу ДПА України від 02.03.01 р. №82) і зареєстрованим у Мін’юсті України за №238/5429.

Скаргу (заяву) треба подавати до органу державної податкової служби в письмовій формі протягом 10 календарних днів після отримання податкового повідомлення. Скарга повинна містити такі дані:— суть порушеного питання,прохання чи вимоги;— документи,розрахунки й докази,які вважає за необхідне подати автор скарги;— інформацію про те,подано чи не подано позовну заяву до суду про визнання недійсним податкового повідомлення чи рішення органу державної податкової служби.

Особа,яка подала скаргу (заяву) на рішення або постанову органу податкової служби,має такі права:— наводити додаткові аргументи особі,яка перевіряла скаргу,і брати участь у перевірці цієї особи;— ознайомитися з результатами перевірки,бути присутньою при розгляді скарги;— подавати додаткові матеріали або наполягати на їх запиті органом податкової служби,який розглядає скаргу;— користуватися послугами адвоката;— подати в усній або письмовій формі вимогу щодо дотримання таємниці розгляду скарги;— одержувати письмову відповідь про результати розгляду скарги;— вимагати відшкодування збитків,заподіяних внаслідок неправомірних рішень;— відкликати або анулювати подану скаргу в будь-який час до прийняття рішення з її розгляду.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014