+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ПОСЛУГИ НА РИНКУ СТРАХУВАННЯ

У сьогодення,складний фінансовий час,страхові компанії несуть значна втрата,а деякі просто банкрутують. І,єдиним способом для страхових компаній залишитися «на плаву»,- являється зменшення своїх витрат,але це відображається на Вас у невиплаті страхових відшкодувань,зменшенні суми відшкодування або в затягуванні виплати.

У багатьох з Вас автомобілі перебувають у кредиті,і відповідно до кредитних договорів або договорам застави,банки-кредитори зобов'язують Вас застрахувати автомобіль у певній страховій компанії,при цьому на таких умовах які Вам нав'яже страхова компанія. Дані дії банків суперечать ст. 6 ЗУ "Про страхування" (Добровільне страхування в конкретного страховика не може бути обов'язковою передумовою при реалізації інших право дій.). Тому,Ви повинні знати,що банки фінансово зацікавлені в співробітництві зі страховими компаніями.

Можливо Ви вже неодноразово страхували свій автомобіль,або майно й при спілкуванні з менеджером страхової компанії як і всім Вам обіцяли "золоті гори",але після страхового випадку й процедури відшкодування шкоди Ви витратили досить багато часу й нервів,або в найгіршому разі одержали відмову у відшкодуванні страховки.

Тому,не дивлячись на вищевикладене,керуючись багаторічним досвідом,Ми змінимо для Вас стереотипи на ринку страхових послуг.

І оскільки,Наші компанії досить довго співробітничає з найкращими страховими компаніями України.

ПРОПОНУЄМО ВАМ юридичний супровід у наступних напрямках:
1. Супровід у страхуванні автомобіля за договором добровільного страхування (КАСКО).
2. Провести переговори з банком-кредитором на предмет страхування (перестрахування) автомобіля в страховій компанії яку Ви виберете.
3. Найвигідніші умови договору страхування для Вашого автомобіля.
4. Роз'яснити умови договору страхування.
5. VIP знижки по страхових тарифах (страховим преміям).
6. Доставити договір страхування в зручне для Вас місце й час.
7. Повний супровід у відшкодуванні збитків за договором страхування від часу ушкодження автомобіля до моменту одержання відшкодування.
8. Відшкодувати збитки в найкоротший термін.

Також пропонуємо Вам VIP умов і знижки від наших партнерів по:
- Страхуванню нерухомого майна
- Страхуванню заставного майна
- Страхуванню життя й здоров'я
- Страхуванню при виїзді за кордон.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014