+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Адвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Що робити після перевірки?

Не пізніше ніж через 10 днів від дня складання акта перевірки за наслідками розгляду матеріалів перевірки керівник органу державної податкової служби або його заступник приймає рішення про застосування та стягнення сум штрафних (фінансових) санкцій,донарахованих сум податків,зборів (обов’язкових платежів). Це рішення приймається,якщо є підстави для застосування санкцій.

Перший примірник рішення вручається на підпис керівнику або головному бухгалтеру підприємства або надсилається поштою рекомендованим листом. Податкове зобов’язання,нараховане під час перевірки контрольним органом,вважається узгодженим після отримання вами податкового повідомлення,якщо ви не збираєтеся його оскаржити.

Ознайомлюючись з рішенням та податковим повідомленням,зверніть увагу на правильність розрахунку сум штрафних санкцій. Вони повинні відповідати ст. 17 Закону №2181 та Інструкції №110 від 17.03.2001 г. про порядок застосування і стягнення сум штрафних (фінансових) санкцій органами державної податкової служби.

Після отримання такого податкового повідомлення можете діяти за наступною схемою:Варіант А

Сплатити суму податкового зобов’язання,визначеного в податковому повідомленні у визначений термін (як правило,це 10 днів). В разі несплати – виникне податковий борг і надійде податкова вимога,згідно пп. 6.2.3 п. 6.2. ст. 6 Закону №2181 + згідно зі ст. 16 цього ж Закону почне нараховуватися пеня.

Варіант Б

Оскаржити рішення контрольного органу в апеляційному порядку. Процедура такого оскарження визначена Положенням про порядок подання та розгляду скарг платників податків органами державної податкової служби,затвердженим наказом ДПАУ від 03.03.98 р. №93 (в редакції наказу ДПАУ від 02.03.01 р. №82). При цьому,важливо – встигнути,адже скаргу треба подати протягом 10 днів після отримання податкового повідомлення. ДПІ повинна протягом 20 днів відповісти на таку скаргу. Якщо скарга залишиться без відповіді,можна вважати,що її задоволено і справу виграно.

Варіант В

Оскаржити рішення контрольного органу в судовому порядку. Про це треба письмово повідомити орган державної податкової служби,рішення якого оскаржується.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014