+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Одержання дозволу на працевлаштування іноземців (нерезидентів) на території України

Адвокатська компанія "ГОНЧАРОВ та ПАРТНЕРИ" пропонує Вам повний комплекс послуг з одержання дозволу на працевлаштування іноземців (нерезидентів) на території України. Якщо Вам необхідно офіційно оформити співробітником підприємства іноземця,ми можемо допомогти Вам у цьому.

Фахівці АДВОКАТСЬКОЇ КОМПАНІЇ проконсультують і допоможу в одержанні дозволу на працевлаштування для іноземних громадян на території України.

Працевлаштування іноземних громадян передбачає одержання ідентифікаційного коду й підготовку всіх необхідних документів для одержання працевлаштування.


Дозвіл на працевлаштування іноземних громадян і осіб без громадянства. Позитивний результат гарантується.

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:
- заява;
- дві кольорові фотокартки розміром 3,5 x 4,5 див;
- обґрунтування доцільності використання роботи іноземця й можливості створення для нього відповідних умов для перебування й роботи;
- документ (наказ,витяг із протоколу,доручення й т.п.),оформлений у встановленому порядку,що завіряє право особи представляти інтереси роботодавця в центрі зайнятості;
- довідка центра зайнятості про відсутність у роботодавця заборгованості перед Фондом;
- квитанція про внесення плати за розгляд заяви (4 мінімальних зароботных плати);
- довідка,скріплена печаткою й завірена підписом роботодавця (у випадку наявності на підприємстві режимно-секретного органа - також підписана його керівником),про те,що робоче місце або посада,на які буде використатися робота іноземця,відповідно до законодавства не пов'язані із приналежністю до громадянства України й не мають потреби в наданні допуску до державної таємниці;
- довідка органа внутрішніх справ України або країни громадянства про відсутність (наявність) судимості в іноземця;
- довідка вповноваженого органа країни походження (перебування) про те,що іноземець,що на момент оформлення дозволу перебуває за межами України,не відбуває покарання за доконані злочини й не перебуває під наслідком;
- копії уставу й свідчення про державну реєстрацію роботодавця,завірені нотаріально;
- копія довідки з ЕГРПОУ,завірена нотаріально;
- копії документів про утворення або кваліфікацію іноземця;
- копії сторінок паспортного документа іноземця,які містять основні ідентифікаційні дані.


Для одержання дозволу на використання роботи іноземця,що спрямований іноземним суб'єктом господарювання в Україну для виконання певного обсягу робіт або надання послуг на основі договору (контракту),ув'язненого між українським і іноземним суб'єктами господарювання,роботодавець подає документи.


ДЛЯ ОДЕРЖАННЯ ДОЗВОЛУ НА ВИКОРИСТАННЯ РОБОТИ ІНОЗЕМЦЯ,РОБОТОДАВЕЦЬ ПОДАЄ НАСТУПНІ ДОКУМЕНТИ:

- рішення іноземного суб'єкта господарювання про переклад іноземця на роботу в Україну;
- копію контракту іноземця з іноземним суб'єктом господарювання про переклад на роботу в Україну з визначенням строку роботи в Україні;
- копію контракту про безпосереднє надання послуг в Україні (для іноземця,що належить до категорії "особи,які надають послуги без комерційної присутності в Україні").

Всі видані закордонною країною й складені іноземною мовою документи,повинні бути переведені на українську мову,засвідчені відповідно до законодавства країни їхньої видачі й легалізовані в МЗС,якщо міжнародними договорами України,згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України,не передбачене інше. Дозвіл на використання роботи іноземця видається на строк до одного року. Для продовження терміну дії зазначеного дозволу подаються не пізніше чим за місяць до закінчення терміну дії дозволу документи.

Дозвіл на використання роботи іноземця є підставою для одержання іноземцем візи відповідного типу,реєстрації місця тимчасового проживання в Україні й оформлення посвідчення на тимчасове проживання на термін дії дозволу.

Продовження терміну дії дозволу на використання роботи іноземця є підставою для звертання роботодавця й іноземця до органа внутрішніх справ щодо продовження строку перебування іноземця на території України й оформлення нового посвідчення на тимчасове проживання в Україні.

Засвідчені у встановленому порядку копії дозволи на використання роботи іноземця роботодавець подає іноземцеві,надсилає консульській установі України по місцю постійного проживання іноземця з метою оформлення візи відповідного типу для в'їзду його в Україну,а також органа внутрішніх справ для реєстрації місця тимчасового проживання іноземця в Україні.

За розгляд заяви про надання дозволу на використання роботи іноземця й продовження строку його дії з роботодавця стягується плата в розмірі чотирьох мінімальних заробітних плат,засобу від якої направляються до Фонду Зайнятості.

Роботодавець протягом трьох робочих днів з дати початку й припинення роботи іноземця письмово повідомляє центр зайнятості про дату початку й припинення роботи,забезпечує реєстрацію паспортного документа іноземця у відповідному органі внутрішніх справ,про що протягом п'яти робочих днів інформує центр зайнятості про будь-які дії з іноземцем.

У випадку використання роботодавцем роботи іноземців без дозволу на використання роботи іноземця державна служба зайнятості взымает з роботодавця штраф за кожну таку особу у двадцятиразовому розмірі мінімальної заробітної плати,установленої законом. Порядок накладення штрафу визначається Міністерством праці України. У випадку несплати (відмови від сплати) протягом місяця в добровільному порядку зазначеного штрафу його стягнення виробляється у встановленому законом порядку.


Дозвіл на працевлаштування іноземних громадян (ПОСЛУГИ ДЛЯ НЕРЕЗИДЕНТІВ (іноземних громадян і компаній)


У діяльності наших клієнтів часто виникають питання,пов'язані із працевлаштуванням іноземних громадян.

Оформити дозвіл на працевлаштування іноземного громадянина необхідно,якщо використається праця іноземця. При тім,зайнятися цим оформленням повинен сам роботодавець,тому що дозвіл видається саме на його ім'я.

Порядок оформлення дозволу на працевлаштування передбачений постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.2009 № 322.

Рішення про надання дозволу на працевлаштування приймає спеціальна комісія,що працює при Центрі зайнятості.

Комісія оцінює також кваліфікацію іноземного працівника й досвід роботи на підставі наданих документів - що повинне відповідати обґрунтованій необхідності.

У таких випадках ми вирішуємо всі проблеми з одержанням дозволу на працевлаштування іноземних громадян в Україні,а також його продовження,гарантуючи клієнтові стовідсоткове позитивне рішення.

У комплекс наших послуг входить:
1. подача вакансії в Центр зайнятості;
2. одержання довідки з податкової інспекції про сплату податків і зборів;
3. підготовка трудового договору з іноземним громадянином;
4. формування необхідного пакета документів і подача його в Центр зайнятості;
5. представництво інтересів клієнта при розгляді питання на комісії;
6. одержання нового дозволу або продовженого старого.
7. одержання довідки із центра зайнятості;
8. допомога в оформленні перекладу документів про утворення;
9. підготовка обґрунтування про необхідність використання праці іноземного громадянина;

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014