+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

У моєму магазині клієнт замовив деталь до автомобіля. Коли замовляв вказав номер деталі. Деталь через 3 дні привезли,виявилось що він зробив помилку в одній цифрі номеру. Обміняти на таку як треба деталь він не хоче,вимагає повернути гроші. що робити? Дайте відповідь будь-ласка.

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця,у якого він був придбаний,якщо товар не підійшов за формою,габаритами,фасоном,кольором,розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням.

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом 14 днів,не рахуючи дня купівлі.

Споживач має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:— безоплатного усунення недоліків товару або відшкодування витрат на їх виправлення споживачем чи третьою особою;— заміни на товар аналогічної марки (моделі,артикулу,модифікації) належної якості;— відповідного зменшення його купівельної ціни;— замінити на такий же товар іншої марки (моделі,артикулу,модифікації) з відповідним перерахуванням купівельної ціни;— розірвання договору та відшкодування збитків,яких він зазнав.

Розірвання договору - це ї є повернення грошей,сплачених за товар. При розірванні договору купівлі-продажу розрахунки із споживачем проводяться виходячи з вартості товару на час його купівлі. Гроші,сплачені за товар,повертаються споживачеві у день розірвання договору,а у разі неможливості повернути гроші у день розірвання договору – в інший термін за домовленістю сторін,але не пізніше ніж протягом 7 днів.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014