+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Судове стягнення заборгованості за договором поставки.

Згідно чинного законодавства України,під договором поставки розуміють договір,за яким одна сторона – постачальник зобов'язується передати (поставити) у зумовлені строки (строк) другій стороні – покупцеві товар (товари),а покупець зобов'язується прийняти вказаний товар (товари) і сплатити за нього певну грошову суму.

В той же час,невиконання зобов’язань з договору поставки однією із сторін часто стає предметом спору в господарських судах України. В тому числі,й невиконання зобов’язань,пов’язаних з оплатою поставленого товару та застосування відповідальності за прострочення платежу.

Наші адвокати допоможуть Вам у вирішенні цього питання шляхом підготовки претензії про погашення заборгованості з метою досудового вирішення спору,складання позовної заяви,розрахунку терміну прострочення оплати кожної партії товару,нарахування розміру штрафних санкцій,надсилання позовних заяв на адресу боржника та до суду,а також безпосереднє ведення справи у суді на підставі доручення тощо.

Що необхідно для підготовки позовної заяви.

Для підготовки позовної заяви до суду нашим адвокатам необхідні копії всіх документів,що стосуються справи,а саме,договору поставки з усіма додатками,документів,що підтверджують відвантаження товару контрагенту,довіреностей на осіб,що отримували товар. Окрім цього,з метою обґрунтування позову,нам необхідна вся переписка з боржником,що стосується спору,по якому відбуватиметься звернення до суду.

Всі копії документів повинні надаватись належним чином завірені,а саме містити печатку підприємства,підпис уповноваженої особі,та напис «з оригіналом згідно» на кожному аркуші документа.

У випадку прострочення оплати,окрім суми боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення,з боржника можуть бути додатково стягненні:1) передбачена законом або договором неустойка;2) проценти за користування чужими грошовими коштами;3) збитки,завдані неналежним виконанням обов’язків боржником,якщо такі мали місце.

Окрім цього,при задоволенні позову,на боржника,за рішенням суду,покладаються судові витрати (до складу яких також можна включити витрати,пов’язані з оплатою послуг адвоката).

Важливо.

Помилки при оформленні документів,які засвідчують факт виконання договору,– це шанс недобросовісного боржника уникнути або зменшити розмір своєї відповідальності,оскільки Позивач позбавляється можливості доказати в суді виконання зобов’язання за договором зі свого боку належним чином.

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014