+
»
»
»
»


2          , ,   Advicecorp -
   ,,

Сімейні спори.

Сімейні спори досить специфічний вид спорів,оскільки протиріччя виникають між близькими людьми,а саме членами сім’ї,родини. І коли досудове врегулювання неможливе,наш адвокат допоможе у цій справі,що в першу чергу є складною у зв’язку з психологічною напругою.

Оскільки обов’язок доказування згідно процесуального законодавства повністю покладається на сторони,наш адвокат надасть кваліфіковану правову допомогу при вирішенні таких сімейних спорів:

1. Розірвання шлюбу (розлучення). При виникненні спору шлюб розривається судом. Наш адвокат надасть правову допомогу при розлученні у судовому порядку. За судовим рішенням моментом припинення шлюбу є день набрання чинності рішенням суду.

2. Визнання шлюбу недійсним,неукладеним.

3. Розподіл спільного сумісного майна. Згідно чинного законодавства,майно,набуте подружжям під час шлюбу,належить їм на праві спільної сумісної власності,навіть якщо один з них не мав самостійного заробітку. На праві спільної сумісної власності також належить майно,набуте жінкою та чоловіком які не перебувають у шлюбі,однак проживають однією сім’єю. Розподіл майна відбувається за домовленістю,або у судовому порядку. Наші адвокати допоможуть вам відстояти своє право та отримати свою долю в сумісному майні.

4. Стягнення аліментів. Обов’язок сплачувати аліменти виникає у батьків,інших членів сім’ї та родичів з обов’язку утримувати дитину,а також у повнолітніх дочки,сина,інших повнолітніх членів сім’ї та родичів з обов’язків утримувати батьків та інших родичів. При визначенні розміру аліментів суд враховує різні фактори,тому підготовка матеріалів до суду та правильне ведення справи відіграють важливу роль.

5. Встановлення режиму окремого проживання. У випадку,коли проживання разом не можливе,а наважитись на розірвання шлюбу досить тяжко,за позовом одного з подружжя (а у випадку взаємної на це згоди – за спільною заявою) в судовому порядку можливо встановити режим окремого проживання. Підставою для встановлення режиму окремого проживання можуть бути також виїзд одного із подружжя за кордон,трудова діяльність за межами місця проживання тощо.

6. Зміна прізвища,ім’я,по-батькові. Причини зміни прізвища,імені,по-батькові – різноманітні:допущення помилок при реєстрації народженні дитини,бажання жінки повернутись до дошлюбного прізвища після розірвання шлюбу,в силу певних внутрішніх переконань,під впливом навколишніх факторів.

Окрім цього,ми надаємо консультації та допомогу з:1. Інших питань,що стосуються сімейних справ. 2. Спадкування за законом. 3. Спадкування за заповітом. 4. Строків,порядку прийняття та оформлення спадщини. 5. Інших питань,що стосуються спадкування.

, .
email , .
ۻ. . . opyright 2004-2014