+Добавить недвижимость
»Законы и нормативные акты
»Шаблоны договоров
»Юридические статьи
»ОВИР
Недвижимость Киева и Киевской области

ПАРТНЕРЫ
Р2Р кредитование под залог имуществаАдвокатское и риелторское объединение УкраиныСтраховка киев дешево,ГО Каско,Все виды страхования Advicecorp - Адвокатское объединение
Сопровождение сделок покупки продажи,риелторы,юрист по недвижимости

Подача апеляції до адміністративного суду

Апеляція є однією з гарантій учасників судового процесу на справедливе й законне рішення. Таке ж її значення і для судочинства в адміністративних судах. Оскаржити можна як постанови так і ухвали суду.

Для оскарження постанови необхідно подати заяву про апеляційне оскарження. Подається вона в 10-денний термін після проголошення рішення. У разі якщо в день розгляду справи оголошена тільки вступна та резолютивна частина постанови,то 10-тиденний строк обчислюється з дня складання постанови в повному обсязі. Складання постанови в повному обсязі може бути відкладено на строк не більше ніж 5 днів. Після подачі заяви дається 20 днів для подання апеляційної скарги,в якій і необхідно вказати підстави для скасування (зміни) рішення. Заява ж тільки декларує ваше бажання оскаржити постанову суду в подальшому.

Для оскарження ухвали заява подається протягом 5 днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено без вашого відома,то строк обчислюється з дня отримання ухвали. Після подачі заяви дається 10 днів для подання апеляційної скарги.

І заява,і апеляційна скарга подаються до суду 1-ї інстанції,який виніс постанову (ухвалу). У разі пропуску строків встановлених для оскарження потрібно в апеляційній скарзі ставити питання про відновлення строку для подання заяви про оскарження,апеляційної скарги. При цьому в обох випадках апеляційна скарга може бути подана без попередньої подачі заяви. Але тоді її потрібно подати в строк,встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження (10 і 5 днів).

закрыть

Бесплатная консультация

Если Вам нужна бесплатная консультация юриста,заполните заявку ниже.
Оставьте email и телефон,чтобы мы могли Вам ответить.
Опишите Вашу проблему
Отправить заявку
Бесплатная консультация
АДВОКАТСКАЯ КОМПАНИЯ УКРАИНЫ «ГОНЧАРОВ И ПАРТНЕРЫ». Юридическая помощь в Киеве. Бесплатные информационные материалы. Сopyright © 2004-2014